در دهه اخیر جهان شاهد حضور فعال و پرفروغ رسانه ای نو و فراگیر بود. این رسانه نو مجموعه سایت هائی بودند که به مدد شبکه گسترده اینترنت شروع به فعالیت نموده و به سرعت جایگاه خود را در میان رسانه هائی همچون تلویزیون، روزنامه، مجلات و … پیدا کرده و روز به روز سهم بیشتری را در این میان به خود اختصاص می دهند.
رسانه های اینترنتی نسبت به سایر رسانه ها دارای مزایای گوناگونی هست ولی مهمترین این مزایا دو طرفه بودن آن می باشد. در رسانه هائی همچون تلویزیون و روزنامه اطلاعات بصورت یکطرفه به مخاطب عرضه می شود و هیچ گونه بازخوردی از آمار مخاطبین و یا نظرات ایشان وجود ندارد، حال آنکه در اینترنت ارتباط دو طرفه بوده و به صورت هوشمند برقرار می گردد.
حضور فعالان بخش تولید و بازرگانی در اینگونه سایتها نیز امروزه از اهمیت بسزائی برخوردار شده، چرا که امکانات خاص اینترنت بعلاوه سایر خواص دیگر رسانه ها موجب گردیده است تا تبلیغات و یا هرگونه حضور در اینترنت تاثیر گذاری فوق العاده ای برای شرکتها در برداشته باشد.
امید است شما نیز همچون سایر مدیران موفق که به امر تبلیغات موثر اهمیت به سزائی می دهند، با حضور در این رسانه، شاهد توسعه و شکوفائی هرچه بیشتر سازمان خود باشید.

سایت downloadjavan به عنوان یکی از پر بیننده ترین سایتهای فارسی، به مدد افزایش ترافیک روزانه خود، به عنوان یک رسانه اینترنتی موفق و روبه رشد مطرح می باشد و با توجه به قابلیت های خود توانسته است مخاطبان و کاربران ایرانی و فارسی زبان داخل و خارج کشور را به خود جذب کند.

تبلیغ پست ثابت
پست ثابت به صورت یک مطلب بالای صفحات کلیه مطالب سایت قرار می گیرد و چون شبیه به دیگر مطالب سایت هست باعث جلب توجه بیشتر و بهتر دیده شدن تبلیغ خواهد شد.

 

 

کد محتوی مدت نمایش محل نمایش قیمت (ریال)
P تصویر با اندازه 400×500 + یک پارگراف توضیحات + لینک یک هفته بالای اکثر صفحات 5,000,000

توضیحات:
– مناسب برای معرفی محصول و خدمات جدید و افزایش بازدید خیلی سریع

تبلیغ متنی
این گونه تبلیغات که چند سالی است فراگیر شده است به صورت ساده به تبلیغات کالا و خدمات می پردازد، این جایگاه تبلیغاتی در تمامی صفحات سایت به نمایش در می آید و از لحاظ اقتصادی گزینه مناسب و به صرفه ای جهت تبلیغات می باشد.

 

 

کد محتوی مدت نمایش محل نمایش قیمت (ریال)
T لینک + توضیحات یک ماه تمامی صفحات 500,000

توضیحات:
– مناسب برای معرفی محصول/خدمات با هزینه کم
– محتوی تبلیغ نهایتاً 4 نیم خط به صورت زیر می باشد:
عنوان سایت/کسب و کار
توضیح مختصر
نشانی سایت
– لینک به صورت No-Follow خواهد بود.
– جایگاه قرار گیری تبلیغ با هر بار بارگذاری صفحه به صورت تصادفی می باشد.

درج لینک در لینکدونی
همانطور که پیشتر اشاره شد، لینکدونی دانلودجوان، یکی از قسمت های پر بازدید سایت می باشد و طیف وسیعی از مخاطبان را در بر می گیرد، تعداد قابل توجهی از کاربران صرفاً جهت بازدید از این بخش وارد سایت می شوند و به همین لحاظ گزینه مناسبی جهت فراهم نمودن بازدید کننده فراوانی در یک دوره زمانی کوتاه برای سایت ها و وبلاگ ها می باشد و با لینک های مستمر شما به بازدید کنندگان ثابتی برای سایت خود دست خواهید یافت.

 

ویژه سایت های تجاری
کد طول عبارت لینک تعداد کلیک محل نمایش قیمت (ریال)
L1K حداکثر 12 کلمه 1000 اکثر صفحات 400,000
L2K حداکثر 12 کلمه 2000 اکثر صفحات 500,000
L3K حداکثر 12 کلمه 3000 اکثر صفحات 600,000

توضیحات:
– مناسب برای افزایش بازدید مقطعی به صورت ناگهانی
– لینک شما تا رسیدن به سقف میزان کلیک خریداری شده در جعبه لینکدونی موجود در تمام صفحات سایت قرار خواهد گرفت.
– شیوه شمارش کلیک بر اساس بازدید می باشد و نه بازدید کننده
– تبلیغ شما به میزان 25% بیشتر از میزان کلیک خریداری شده نمایش داده خواهد شد.
به عنوان مثال اگر 1000 کلیک خریداری کنید تبلیغ شما به میزان 1250 کلیک شارژ می شود.
– ملاک شمارش کلیک ها، آمار گیر داخلی دانلودجوان هست و آمار گیر داخلی سایت مقصد و یا آمارگیر های ثالت همانند گوگل آنالیتیک ملاک نمی باشد.
– لینک شما در تمام محل هایی که لینکدونی دانلودجوان نمایش داده می شود. (همانند فید خوان ها، فیس بوک، ایمیل خبرنامه، سایت های و وبلاگ هایی که لینکدونی دانلودجوان را به صفحه خود الصاق کرده اند) منتشر می شود.
– در صورت تمایل با پرداخت 50,000 تومان لینک شما پس از پایان دوره تبلیغات به آرشیو لینکدونی منتقل شده و به صورت مادم العمر ماندگار می شود و طی روزها، ماه ها و سال های آینده همچنان روزانه بازدید خواهد داشت.
– از آنجائیکه لینک های لینکدونی دانلودجوان با URL تمام فارسی ساخته می شود و اینگونه لینک ها در موتور های جستجو و مخصوصاً گوگل به خوبی ایندکس می شوند، لینک های درج شده در نتایج جستجو های کاربران نیز نمایش داده می شود.

ویژه سایت های خبری
کد طول عبارت لینک تعداد لینک-ماه محل نمایش قیمت (ریال)
L101 حداکثر 12 کلمه 10 لینک در 1 ماه اکثر صفحات 400,000
L303 حداکثر 12 کلمه 30 لینک در 3 ماه اکثر صفحات 2,000,000
L151 حداکثر 12 کلمه 15 لینک در 1 ماه اکثر صفحات 1,000,000
L453 حداکثر 12 کلمه 45 لینک در 3 ماه اکثر صفحات 3,000,000

توضیحات:
– مناسب برای افزایش بازدید کننده ثابت یک سایت
– در صورت وجود لینک جدید در سبد لینک شما، لینک شما در هر بار به روز رسانی لینکدونی در بالاترین مکان ممکن لینکدونی قرار خواهد گرفت.
– در صورت تمایل با پرداخت 10,000 تومان بابت هر لینک، لینک های شما پس از پایان دوره تبلیغات به آرشیو لینکدونی منتقل شده و ماندگار می شود و طی روزها، ماه ها و سال های آینده همچنان روزانه بازدید خواهد داشت.
– لینک شما در تمام محل هایی که لینکدونی دانلودجوان نمایش داده می شود (همانند فید خوان ها، فیس بوک، ایمیل خبرنامه، سایت های و وبلاگ هایی که لینکدونی دانلودجوان را به صفحه خود الصاق کرده اند) منتشر می شود.
– از آنجائیکه لینک های لینکدونی دانلودجوان با URL تمام فارسی ساخته می شود و اینگونه لینک ها در موتور های جستجو و مخصوصاً گوگل به خوبی ایندکس می شوند، لینک های درج شده در نتایج جستجو های کاربران نیز نمایش داده می شود.

درج معرفی محصولات نرم افزار در قالب رپورتاژ آگهی
در این شیوه محصول نرم افزاری شما به صورت یک مطلب معرفی همانند سایر مطالب بر روی سایت منتشر می شود و کاربران به سرعت با محصولات شما آشنا می شوند، از آنجائیکه سایت دانلودجوان داری رتبه بالایی در مورتور های جستجو می باشد مطلب معرفی شما به سرعت در موتور های جستجو در جایگاه بالایی قرار می گیرد.

توضیحات:
– مناسب برای محصولات نرم افزاری بیشترین بازدهی با کمترین هزینه
– ریپورتاژ آگهی فقط برای موارد مرتبط با بخش های مختلف سایت اعم از: معرفی نرم افزار، معرفی سامانه های نرم افزار آنلاین، معرفی اپلیکشن موبایل، معرفی کتاب، معرفی مجموعه ها گرافیکی، معرفی آموزش، معرفی فیلم صورت می گیرد.
– حداکثر لینک مجاز در ریپورتاژ 10 عدد لینک فالو می باشد.
– حداکثر تصویر مجاز در متن ریپورتاژ 10 عدد عکس می باشد.
– لینک مطلب معرفی محصول شما در تمام محل هایی که لیست مطالب دانلودجوان نمایش داده می شود. (همانند فید خوان ها، فیس بوک، ایمیل خبرنامه، سایت های و وبلاگ هایی که مطالب دانلودجوان را کپی می کنند) منتشر می شود.

تعرفه:
– بسته به محتوا ریپورتاژ از 100,000 تا 500,000 تومان برای دوره یکساله (معرفه اولیه + ماندگاری در آرشیو به مدت یکسال) می باشد.

جهت سفارش ریپورتاژ آگهی، ابتدا نشانی سایت و توضیحاتی که قصد درج آن را دارید به نشانی
adv@downloadjavan.com
ارسال نمایید تا هزینه آن به شما اعلام گردد.

شرایط و تعهدات:

– آگهی دهنده در قبال محتوای تبلیغ خود کاملاً مسئول بوده و چنانچه منجر به ضرر و زیان و یا شکایت از جانب کاربران به واسطه خدمات نا مطلوب تبلیغ شده در سایت شود، دانلودجوان مختار است تا پاسخگویی آگهی دهنده نمایش تبلیغ را به صورت معلق در آورد.
– در طول دروه تبلیغ آگهی دهنده حق تغییر محتوای صفحه لینک داده شده به گونه ایی که متفاوت با آنچه در شروع دوره تبلیغ خود باشد را ندارد.
– از درج کد تبلیغاتی، Iframe و به صورت کلی آگهی با محتوایی خارج از سایت معذور هستیم.
– در صورت قطع سرویس دهی دانلودجوان (Down Time) به میزان قطع بودن به دوره تبلیغ آگهی دهنده اضافه خواهد شد.
– هزینه تبلیغات دوره ایی به صورت کامل در ابتدا دوره دریافت می شود.
– لینک درج شده در کلیه جایگاه های تبلیغاتی به صورت No-Follow می باشد و حتی با پرداخت وجه اضافی هم امکان درج لینک Follow مقدور نیست.
– امکان درج تبلیغات با فرمت فلش (Swf) به دلیل استفاده بالا از منابع سخت افزاری سیستم بازدیدکنندگان و ایجاد کندی روی صفحه مقدور نیست.
– تبلیغات سایت بر روی گوشی موبایل و تبلت نمایش داده نمی شود.

مواردی که از درج آگهی آن ها معذور هستیم:
– درج تبلیغات پاپ آپ به دلیل ایجاد مزاحمت برای کاربران
– تبلیغات شبکه ها و سایت های کسب در آمد براساس کلیک (Pay Per Click) یا همکاری اشتراکی
گروههای ایمیل (مانند گروه های یاهو) و هر گونه بانک اطلاعات ایمیل ها و شیوه های جذب ایمیل کاربران یا ارسال ایمیل به صورت انبوه
– سایت هایی که فعالیتی مشابه با سایت دانلود دارند یا به نحوی چنین سایتی را تبلیغ می کنند.
– شبکه ها و هرگونه سایت مرتبط با تجارت هرمی
– سایت هایی در زمینه انتشار موزیک و یا فیلم های غیر مجاز یا بدون مجوز از وزارت ارشاد فعالیت می کنند.
– هرگونه آگهی و تبلیغی که باعث وهم بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات غیر واقعی به کاربران سایت شود.
– سایت هایی که به نحوی محتوای سایت های فیلتر شده توسط نهادهای ناظر بر اینترنت در ایران در اختیار کاربران قرار می دهند یا آن ها را تبلیغ می کنند.
– بنرهایی که از تصاویر ترسناک یا دلخراش استفاده می کنند و همچنین هرگونه بنری که از تصاویر زنان استفاده ابزاری کرده باشد.
– تبلیغ سایت های شرط بندی و پیش بینی مسابقات، فروشگاه های فروش محصولات زناشویی، روش های عبور از فیلتر و محصولات غیر مجاز
– تبلیغ فروشگاه های فاقد نماد اعتماد الکترونیکی eNamad.

روال سفارش تبلیغات:

1- ارسال نشانی سایتی (به همراه اطلاعات آگهی شامل: لینک دقیق صفحه مقصد، متن و یا بنر مورد نظر جهت درج) که قصد تبلیغ آن را دارید به همراه کد جایگاه تبلیغاتی مد نظر به نشانی:
 adv@downloadjavan.com یا از طریق واتساپ و تلگرام:  ۰۹۰۵۴۱۴۵۰۹۳
جهت بررسی اولیه توسط مدیر تبلیغات

2- بررسی و پاسخ به ایمیل شما
3- واریز وجه به حساب سایت(از طریق فرم پرداخت: https://www.downloadjavan.com/pay)
4- ارسال اطلاعات مربوط به وجه واریزی
5- درج تبلیغ شما در سایت (نهایتاً تا 48 ساعت بعد)

نحوه پرداخت:

جهت هرگونه پرداخت ، به این صفحه مراجعه کنید.
لطفاً قبل از واریز هرگونه وجه، نسبت به تبلیغ خود هماهنگی لازم را انجام دهید