داروی پیشگیری از سرطان پروستات توان جنسی مردان را کاهش نمی‌دهد

    داروی پیشگیری از سرطان

    پزشکان تاکید کردند: داروی پیشگیری از سرطان پروستات موسوم به فیناسترید (Finasteride) در کاهش توان جنسی در اکثریت مردان تاثیری ندارد. 

    یکی از روش هایی که امروزه علاقه مندان و طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است، هایفوتراپی است. امواج هایفوتراپی (امواج متمرکز ماورای صوت) یک روش زیبایی نسبتا جدید برای سفت کردن پوست است که برخی آن را جایگزینی غیر تهاجمی و بدون درد برای لیفت صورت می دانند. برای تولید کلاژن از امواج مافوق صوت استفاده می کند، که منجر به سفت تر شدن پوست می شود. در این مقاله از بخش پوست، مو و زیبایی به بررسی این روش زیبایی و تاثیر آن بر زیبایی پوست می پردازیم. هایفوتراپی (HIFU) چیست؟ هایفوتراپی (HIFU) بیشتر به دلیل کاربرد آن در معالجه تومورها شناخته شده است. اولین استفاده از هایفوتراپی برای مصارف زیبایی در سال 2008 بوده که توسط منبعی معتبر گزارش شده است. هایفوتراپی سپس در سال 2009 توسط سازمان غذا و دارو (FDA) برای لیفت ابرو تأییدیه گرفت. این دستگاه همچنین در سال 2014 توسط FDA برای بهبود خطوط و چین و چروک های بالای سینه و گردن تأیید شد.

صفحات:
پیوندها:© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت دانلودجوان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
اجرا توسط: گروه دکتر نعمتی