داروی پیشگیری از سرطان پروستات توان جنسی مردان را کاهش نمی‌دهد

  داروی پیشگیری از سرطان

  پزشکان تاکید کردند: داروی پیشگیری از سرطان پروستات موسوم به فیناسترید (Finasteride) در کاهش توان جنسی در اکثریت مردان تاثیری ندارد. 

  یکی از روش هایی که امروزه علاقه مندان و طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است، هایفوتراپی است. امواج هایفوتراپی (امواج متمرکز ماورای صوت) یک روش زیبایی نسبتا جدید برای سفت کردن پوست است که برخی آن را جایگزینی غیر تهاجمی و بدون درد برای لیفت صورت می دانند. برای تولید کلاژن از امواج مافوق صوت استفاده می کند، که منجر به سفت تر شدن پوست می شود. در این مقاله از بخش پوست، مو و زیبایی به بررسی این روش زیبایی و تاثیر آن بر زیبایی پوست می پردازیم. هایفوتراپی (HIFU) چیست؟ هایفوتراپی (HIFU) بیشتر به دلیل کاربرد آن در معالجه تومورها شناخته شده است. اولین استفاده از هایفوتراپی برای مصارف زیبایی در سال 2008 بوده که توسط منبعی معتبر گزارش شده است. هایفوتراپی سپس در سال 2009 توسط سازمان غذا و دارو (FDA) برای لیفت ابرو تأییدیه گرفت. این دستگاه همچنین در سال 2014 توسط FDA برای بهبود خطوط و چین و چروک های بالای سینه و گردن تأیید شد.

  برخی نشانه ها در اطفال وجود دارند که با مشاهده آن ها والدین باید نگران شوند و به سرعت فرزندشان را به پزشک متخصص برسانند و این هشدارها را در بدن آن ها جدی بگیرند.

  به گفته دکتر بهزاد محمد حسینی ، متخصص کودکان و نوزادان ، والدین باید بدانند که کدام نشانه های ناخوش احوالی کودک را جدّی بگیرید و در همان زمان مشاهده علائم، برای بررسی های بیشتر به یک مرکز درمانی مراجعه کنند

  رفع کبودی دور چشم که در اثر ضربه

  کبودی دور چشم

  کبودی دور چشم را که با برخورد ضربه ای ایجاد شد هاست را می توان به راحتی در خانه درمان کرد.

  داروهای خانگی که می تواند زود کبودی  دور چشم را برطرف کند

  کیسه یخ

  کیسه یخ را  در منطقه آسیب دیده قرار دهید. این کیسه کمک میکند تا رگهای  خونی منقبض شده  و  خونریزی داخلی کاهش پیدا کند.کیسه یخ تورم را کاهش میدهد و باعث بهبودی سریع می شود

  سر خود را  بالا نگه دارید

  بالا نگهداشتن سر به کاهش تجمع مایع کمک میکند. وقتی که می خوابید،  از دو بالش استفاده کنید تا سرتان بالاتر نگه داشته شود  این نیز به  کاهش تورم کمک خواهد کرد.

  استفاده از کمپرس گرم

  کمپرس گرم بر روی چشم  بمدت یک یا دو روز جریان خون در اطراف چشم  را زیاد کرده و باعث سرعت التیام زخم میشود

  پاپ اسمیر آزمایشی است که برای تعیین بدخیمی سرطان دهان رحم استفاده می شود.

  سرطان اسمش هم نگران کننده است چه رسد به ابتلایش؛ خوشبختانه امروزه راه های تشخیص به موقع انواع سرطان در بسیاری از اوقات نجات دهنده بوده است. تست پاپ یا پاپ اسمیر (Pap smear)، آزمایش نمونه های سلولی برداشته شده از گردن رحم است. آزمایشی ضروری برای کشف سرطان یا عوارضی است که به سرطان تبدیل می شوند.

  دود کردن سیگار
  دلایل متعددی برای ترک کردن سیگار وجود دارد، اما خطر ابتلا بانوان سیگاری به سرطان تخمدان بسیار زیاد است. تغییرات پیش سرطانی در رحم بانوان غیر سیگاری و سیگاری به ترتیب 25 و 75 درصد است. همه می دانند که دود کردن سیگار تندرستی قلب و ریه ها را به خطر می اندازد، اما آسیب پذیرترین عضو بدن بانوان در مقابل این ماده مخدر رحم است.

صفحات:
پیوندها:© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت دانلودجوان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
اجرا توسط: گروه دکتر نعمتی