Onimusha: Warlords یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و
  مبارزه ای است که توسط شرکت Capcom توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در ژانویه 2019 برای برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شده است. این نسخه از بازی در واقع یک عنوان بازسازی شده از بازی با همین نام است که در سال 2001 منتشر شده بود. سبک مبارزات
  در بازی به صورت Hack and slash می باشد، این سبک یکی از
  سبک‌های مبارزه ای در بازی های ویدئویی رزمی است. این سبک مبتنی بر دقت
  بالا در مبارزه دست به دستِ سلاح برابر اسلحه طرف مقابل است و مبارزات
  بسیار سریع اتفاق می افتد. داستان این بازی، ترکیبی از تاریخ غنی ژاپن و
  افسانه های ماوراءالطبیعی است. مبارزان Nobunaga Oda در طول جنگ کشته می
  شوند، اما در این میان، جنگجویی برجسته به نام Hidemitsu Samanosuke Akechi
  پایش به داستان باز می شود. او نامه ای از سوی شاهزاده یوکی دریافت می کند
  که در آن از او درخواست کمک کرده اند تا خدمتکاران گمشده پادشاه را پیدا
  کند و شاهزاده را از خطر دور کند. شخصیت اصلی بازی یعنی سامانوسکه آکچی از
  روی یک بازیگر معروف ژاپنی به نام تاکشی کانشیرو الگوبرداری شده است. سلاح هایی که در اختیار دارید دارای قدرت های متنوعی است که شامل سه شمشیر جادوئی به نام های Enryun، Raizen و Shippuu می باشد.
  Onimusha: Warlords features pre-rendered backgrounds. The player primarily controls swordsman Samanosuke Akechi in his fight against demons. The game balances its action elements with puzzles that involve interacting with the environments and obtaining items to make progress.

  The player begins the game with a standard katana sword, and can also obtain long-range weapons with limited supply. However, as the player progresses, the protagonist Samanosuke can gain three elemental weapons: Raizan, Enryuu and Shippuu, each with an elemental magic attack. As enemies are defeated, they release different colored souls that are absorbed by using the demon gauntlet on Samanosuke’s wrist: red souls act as “currency” which can be used to upgrade weaponry, yellow souls recover health, while blue souls recover magic power which is used to perform each weapon’s elemental abilities.

  ریجن اروپا اضافه شد!Remnant: From the Ashes یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی،
  تیراندازی و به صورت دید سوم شخص است که توسط شرکت Gunfire Games توسعه
  یافته و به وسیله Perfect World Entertainment در آگوست 2019 برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شده است. داستان بازی در یک دنیای آخرالزمانی
  جریان دارد و از جایی آغاز می شود که موجودات بیگانه به صورت گسترده ای به
  سرتاسر دنیا حمله می کنند. در گیم پلی بازی “باقیمانده: از خاکستر” شما به
  همراه چندین بازمانده دیگر وظیفه دارید در مقابل انبوهی از موجودات بیگانه
  ایستادگی کرده و آنها را ازبین ببرید. محیط های بازی شامل 4 دنیای منحصر
  به فرد می باشند که مملو است از جادوگران و محیط های شگفت انگیز که ساعت ها
  با گیم پلی خود شما را سرگرم خواهد کرد. شما به انبوهی از سلاح های
  پیشرفته دسترسی خواهید داشت که هر کدام قابلیت های مخصوص به خود را دارا می
  باشند. همچنین می توانید با پیشرفت در بازی از سیستم شخصی سازی پیشرفته آن
  استفاده کرده و سلاح ها و زره های خود را ارتقاء دهید. از ویژگی های بازی
  می توان به 100 دشمن مختلف، بیش از 20 باس قدرتمند، سلاح های گوناگون،
  سیستم شخصی سازی پیشرفته، دنیای پهن آور، گیم پلی جذاب و … اشاره کرد.

  MediEvil یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت Other Ocean Emeryville توسعه یافته و به وسیله Sony Interactive Entertainment در اکتبر 2019 برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شده است. این نسخه از بازی در واقع یک نسخه بازسازی شده از عنوانی با همین نام است که با ویژگی های جدیدی منتشر شده است. در گیم پلی بازی “شوالیه مردگان” شما در نقش شخصیتی اسکلتی به نام Sir Dan به بازی می پردازید که از دنیای مردگان بازگشته اید و باید در مقابل نیروهای اهریمنی ایستادگی کرده و به مبارزه بپردازید. در بازی شما می‌توانید از انواعی از سلاح‌ها همچون شمشیرها، نیزه‌ها و تیر و کمان‌های مختلف استفاده کنید و دشمنان خود را هدف قرار دهید. سبک مبارزات در بازی به صورت Hack and slash می باشد، این سبک یکی از سبک‌های مبارزه ای در بازی های ویدئویی رزمی است. این سبک مبتنی بر دقت بالا در مبارزه دست به دستِ سلاح برابر اسلحه طرف مقابل است و مبارزات بسیار سریع اتفاق می افتد. بازی دارای گرافیکی عالی به همراه ترکیبی از گیم پلی کلاسیک با تصاویری خیره کننده می باشد که ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. از ویژگی های بازی می توان به محیط های مختلف، شخصیت های متنوع، گیم پلی جذاب، سلاح های متنوع و … اشاره کرد.
  MediEvil is an action-adventure hack and slash video game developed by Other Ocean Emeryville and published by Sony Interactive Entertainment for the PlayStation 4. It is a remake of the 1998 PlayStation game MediEvil. It was released on 25 October 2019.

  آپدیت 114 اضافه شد!Red Dead Redemption 2 یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی، تیراندازی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Rockstar Studios توسعه یافته و به وسیله Rockstar Games در اکتبر 2018 برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شده است. این بازی سومین قسمت در مجموعه بازی‌های Red Dead به شمار می رود و داستان و اتفاقات آن در جهانی باز روایت می شود. در بازی کنترل شخصیتی به نام Arthur Morgan را برعهده دارید که راهی غرب وحشی شده و ماجراجویی های بسیاری در انتظار او می باشد. دید بازی در حالت عادی به صورت اول شخص بوده و در بخش هایی از بازی به صورت سوم شخص تغییر می یابد. بازی “رستگاری سرخپوست مرده 2” دارای دو بخش داستانی تکنفره و مولتی پلیر آنلاین می باشد. محیط های بازی بسیار پهن آور و خیره کننده است و تمامی مناطق بازی با جزئیات بسیار بالایی طراحی شده است. در بازی همه چیز واقعگرایانه می باشد، به طور مثال اگر بازیکن اسب خود را در مکانی رها نماید و بیش از حد از آن دور شود، اگر اقدام به صدا زدن آن نماید، اسب صدا را نخواهد شنید و به دنبال بازیکن نمی‌آید. در این نسخه از بازی شاهد بیش از 200 گونه جانوری خواهید بود که در نوع خود خارق العاده می باشد، همچنین اسب های بازی دارای 19 نوع نژاد مختلف می باشند. لازم به ذکر است که با گذشت زمان و تغییر فصل‌ها، پوشش جانوری و گیاهی بازی هم به صورت طبیعی تغییر کرده و شما با حیوانات و چهره متفاوتی از درختان در فصل‌های مختلف روبرو خواهید شد.

  آپدیت 120 اضافه شد!Shadow of the Tomb Raider یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و به صورت دید سوم شخص است که توسط شرکت Eidos Montréal توسعه یافته و به وسیله Square Enix در سپتامبر 2018 برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شده است. این نسخه از بازی سومین شماره از نسخه امروزی و بازراه اندازی شده در مجموعه بازی‌های توم ریدر به‌شمار می‌رود. نسخه بازراه اندازی یعنی از روی نسخه های قدیمی ساخته شده است و تمامی بخش های بازی از گرافیک، گیم پلی و داستان بازی تغییر یافته است. داستان بازی و اتفاقات آن بلافاصله بعد از نسخه “ظهور توم ریدر” روایت می شود. در بازی کنترل شخصیت لارا را برعهده خواهید داشت و همانند گذشته باید به ماجراجویی های مختلفی بپردازید. در بازی باید برای یافتن آثار و عتیقه ای مربوط به تمدن مایا راهی آمریکای جنوبی شوید. عتیقه ای که لارا به دنبال آن است به نوعی با پدر او و دست نوشته هایش ارتباط دارد و او امیدوار است با پیدا کردن این قطعه، بتواند از چیزهای بیشتری سردر بیاورد و کمی از سردرگمی رهایی یابد. در بازی “سایه توم ریدر” شاهد مقبره‌های بیشتر برای کاوش، بهبود کاوش در زیر آب و روایت داستانی بهتری از بازی خواهید بود که گیم پلی بازی را خارق العاده کرده است و ساعت ها شما را سرگرم می کند. در این نسخه برای اولین بار در این سری از قابلیت Photo Mod استفاده شده است که گزینه های مختلفی را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد. سلاح های بازی بسیار متنوع بوده و همانند گذشته قابلیت ارتقاء نیز دارند.

  Hollow Knight یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط
  شرکت Team Cherry توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شده است. داستان بازی “شوالیه تو
  خالی” در سرزمین گسترده و عظیم به نام Dirtmouth جریان دارد و
  در این سرزمین آیتم ها و اشیاء مختلفی برای یافتن وجود دارد و چالش های
  متفاوتی در سرتاسر نقشه قرار گرفته است که ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد.
  بازی دارای کارکتر های مختلفی می باشد که بسیار عالی طراحی شده اند. در
  طول بازی با بیش از 30 دشمن متفاوت رو به رو خواهید شد که هر کدام روش
  مبارزه و مقابله خاص خود را دارند و همین ویژگی گیم پلی بازی را بسیار جذاب
  نموده است. در بازی باید به ماجراجویی در شهر های قدیمی، خرابه ها و قبرستان ها بپردازید و در این راه با هیولاهای قدیمی و خطرناک رو به رو شده و مبارزه کنید تا پرده از اسرار تمدن قدیمی برداشته و دلیل نابودی آنها را کشف کنید.
  Descend into the world of Hollow Knight! The award winning action adventure of insects and heroes. Explore twisting caverns, ancient cities and deadly wastes. Battle tainted creatures and befriend bizarre bugs. Uncover ancient history and solve the mysteries buried at the kingdom’s heart.

  آپدیت 111 اضافه شد!Darksiders III یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و نقش
  آفرینی است که توسط شرکت Gunfire Games توسعه یافته و به وسیله THQ Nordic
  در نوامبر 2018 برای پلتفرم های پلی اسیتشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شده است. این سومین شماره از مجموعه بازی های Darksiders می باشد که
  با ویژگی های جدید و گیم پلی بسیار جذابتری منتشر شده است. سبک
  مبارزات در بازی به صورت Hack and slash می باشد، این سبک یکی از سبک‌های
  مبارزه ای در بازی های ویدئویی رزمی است. این سبک مبتنی بر دقت بالا در
  مبارزه دست به دستِ سلاح برابر اسلحه طرف مقابل است و مبارزات بسیار سریع
  اتفاق می افتد. محیط های بازی
  متنوع بوده و نقشه های پرجزئیات و پیچیده بازی ساعت ها شما را سرگرم خواهد
  کرد. در بازی “دارک‌ سایدرز 3” شما در نقش سومین سوار آخرالزمان که Fury یا
  خشم نام
  دارد قرار می گیرید و باید ماموریت های مختلفی را در سرتاسر جهان بازی
  انجام دهید. شخصیت شما در بازی مسئول دستگیر کردن 7 گناهکار بسیار بزرگ می
  باشد و باید با چالش های متنوعی رو به رو شود. دنیای بازی به صورت Open
  World یا همان جهان آزاد می باشد و شما باید به نقاط مختلف این دنیا سفر
  کرده و به مبارزه با دشمنانتان بپردازید. بازی از لحاظ گرافیکی بسیار عالی
  کار شده است و سلاح های قدرتمند مخصوص به خود را نیز دارا می باشید.

  آپدیت 160 اضافه شد!Raiders of the Broken Planet یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت MercurySteam توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در سپتامبر 2017 برای پلتفرم های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی به صورت Free-To-Play قابل دریافت می باشد و دید شما در بازی نیز به صورت سوم شخص طراحی شده. در بازی کنترل شخصیتی به نام Harec را برعهده خواهید داشت. در بازی وظیفه دارید تا محافظان افسانه ای را پیدا کنید. در بازی شاهد 4 شخصیت Harec، Konstantin، Alicia و Lycus هستیک که هریک دارای توانایی ها و مهارتهای مختص به خود می باشند. در بازی با ماموریت ها و خطرات بسیاری رو به رو خواهید شد. بازی این اجازه را به شما می دهد تا با استفاده از امتیازات کسب شده مهارت های کاراکتر اصلی را ارتقا ببخشید و قدرت های خود را افزایش دهید. یکی از مهمترین ماموریت ها و هدف های بازی بدست آوردن ماده ای قدرتمند به نام Aleph است که بر روی سیاره Lira Constellation قرار دارد. با کشف این ماده، سر و
  کله مجرمین از کهکشان‌های مختلف برای به چنگ آوردن آن پیدا می شود تا از
  این طریق کنترل کل جهان را در اختیار بگیرند و شما وظیفه محافظت از این ماده را برعهده خواهید داشت. در بازی شاهد دو بخش تکنفره و مولتی پلیر آنلاین با قابلیت پشتیبانی از 4 نفر به صورت همزمان می باشید.

  آپدیت 237 اضافه شد!Rec Room VR یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و ورزشی است که توسط شرکت Against Gravity توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2017 برای کنسول پلی استیشن 4 و سازگار با هدست واقعیت مجازی PlayStation VR منتشر شده است. نسخه معمولی این بازی نیز برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز در ژوئن 2016 منتشر شده بود. بازی به صورت Free-To-Play بوده و از قابلیت بازی آنلاین بین پلتفرمی پشتیبانی می کند. بازی دارای مینی گیم های مختلفی مانند پینت بال، بسکتبال، لیزر تگ، گلف دیسک و … می باشد. محیط بازی بسیار فانتزی طراحی شده است و کارکتر های بازی به صورت سه بعدی و بسیار خنده داری طراحی شده اند. بازی را می توانید تنها به صورت آنلاین و با دوستان خود در سرتاسر جهان تجربه کنید. می توانید کارکتر های بازی را شخصی سازی کرده و آنها را به شکل و شمایل خودتان، البته به صورت فانتزی طراحی کنید. بازی دارای بخش آموزشی نیز می باشد که قبل از ورود به مراحل آنلاین بازی می توانید برای یادگیری بیشتر از این بخش استفاده نمایید.

  آپدیت 140 اضافه شد!Realm Royale یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و تیراندازی است که توسط شرکت Hi-Rez Studios توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در ژانویه 2019 برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شده است. بازی به صورت Free-to-play قابل دریافت بوده و گیم پلی آن نیز به صورت مولتی پلیر آنلاین می باشد. در گیم پلی بازی “قلمرو سلطنتی” پس از ورود به بازی باید کلاس مورد علاقه خود را انتخاب کنید و شخصیت خود را بسازید. در بخش سلاح و مهمات نیز می توانید از میان انبوهی از سلاح های قدرتمند یکی را انتخاب کرده و وارد بازی شوید. دنیای بازی بسیار عالی و متنوع طراحی شده است و می توانید در سرتاسر محیط بازی به دنبال آیتم ها و سلاح های جدیدتری باشید. به طور کلی بازی دارای 5 کلاس متنوع می باشد که شخصیت های اصلی آن قاتل، جنگجو و ساحر می باشند که هریک دارای توانایی های مخصوص به خود بوده و می توانید از قدرتهای آنها برای نابود کردن گروه های دشمن استفاده نمایید. از ویژگی های بازی می توان به داشتن توانایی و مهارت های فوق العاده، نقشه های جذاب و سرگرم کننده، اسلحه های متنوع مثل شمشیر، تیرکمان، سلاح لیزری، شاتگان و … اشاره کرد.

صفحات:
پیوندها:© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت دانلودجوان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
اجرا توسط: گروه دکتر نعمتی