The TakeOver یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، مبارزه ای و به صورت 2D است که توسط شرکت Pelikan13 توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. شاید بازی های محبوب و دوست داشتنی کنسول خاطره انگیز سگا را به یاد داشته باشید که به عنوان شورش در شهر و شورش در کشتی شناخته می شدند. این عنوان به نوعی نسخه با کیفیت و بهبود یافته این بازی ها می باشد که در همان حال و هوا و با همان گیم پلی طراحی شده است. در بازی “شورش در شهر” شما می توانید از کمبوهای جدیدی که برای هر شخصیت تعریف شده است استفاده کنید و با دشمنان مختلفی مبارزه کرده و راه خود را به سمت جلو باز کنید و در نهایت با باس های قردتمند هر مرحله به نبرد بپردازید. از ویژگی های این نسخه می توان به پس زمینه طراحی شده به صورت 3D و تصاویر و جزیات با کیفیت بالا، گرافیکی HD و … اشاره کرد که ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد.
  The Takeover is a side-scrolling beat’em up inspired by 90’s classics such as Streets of Rage and Final Fight. Battle solo or alongside a friend in local co-op in any of the three featured game modes, Arcade, Survival and Challenge. Fight your way across 7 stages and over 20 unique locations using any of the four playable characters or swap between them in real time in the unlockable Relay Mode.

  Parcel Panic یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، مسابقه ای و شبیه سازی است که توسط شرکت Hernes Hunters Productions توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در بازی شما باید برای بدست آوردن پول نقد به مسابقه در خیابان ها بپردازید. در بازی شما باید بسته های مختلفی را بدست آورید و با استفاده از آنها رده بندی خود را بالا ببرید. در گیم پلی بازی “بسته وحشت” شما باید با چالش های مختلفی رو به رو شده و نشان دهید که چقدر بی رحمانه می توانید مسابقه دهید. سبک بازی و طراحی آن همانند بازی های دهه 90 میلادی می باشد.
  Time is money so Don’t Panic. Parcel Panic tasks you with getting people what they want. Race through the streets to earn that extra cash. Pick up & drop Parcels on demand to chase that highscore & rank on the leader boards. Meet challenges to open up the achievements to show off to your friends just how ruthless you are on the streets.

  نسخه جدید حاوی بسته الحاقی Utah اضافه شد!American Truck Simulator: Oregon یک بازی ویدئویی در سبک شبیه سازی و رانندگی است که توسط شرکت CS Software توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در اکتبر 2018 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. نسخه Oregon در واقع نسخه ای جدیدی از بازی American Truck Simulator می باشد که ویژگی های جدید را در خود جای داده است. در این نسخه از بازی شاهد مناظر و طبیعتی فوق العاده خواهید بود و در مناطق شهری جدیدی همچون پورتلند به بازی می پردازید. منطقه اورگان یکی از وسیعترین جنگل های کشور آمریکا را در خود دارد و در شمال غربی این کشور واقع شده است. از ویژگی های بازی “شبیه ساز کامیون آمریکایی: اورگان” می توان به وجود بیش از 5،000 مایل جاده، 14 شهر از جمله Portland، Salem و Eugene، بیش از 700 آیتم متنوع، شخصی سازی کامیون ها، مدل های مختلف کامیون، ایستگاه های سوختگیری و پارکینگ های استراحت و … اشاره کرد.

  آپدیت v219976 اضافه شد!Remnant: From the Ashes یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی، تیراندازی و به صورت دید سوم شخص است که توسط شرکت Gunfire Games توسعه یافته و به وسیله Perfect World Entertainment در آگوست 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی در یک دنیای آخرالزمانی جریان دارد و از جایی آغاز می شود که موجودات بیگانه به صورت گسترده ای به سرتاسر دنیا حمله می کنند. در گیم پلی بازی “باقیمانده: از خاکستر” شما به همراه چندین بازمانده دیگر وظیفه دارید در مقابل انبوهی از موجودات بیگانه ایستادگی کرده و آنها را ازبین ببرید. محیط های بازی شامل 4 دنیای منحصر به فرد می باشند که مملو است از جادوگران و محیط های شگفت انگیز که ساعت ها با گیم پلی خود شما را سرگرم خواهد کرد. شما به انبوهی از سلاح های پیشرفته دسترسی خواهید داشت که هر کدام قابلیت های مخصوص به خود را دارا می باشند. همچنین می توانید با پیشرفت در بازی از سیستم شخصی سازی پیشرفته آن استفاده کرده و سلاح ها و زره های خود را ارتقاء دهید. از ویژگی های بازی می توان به 100 دشمن مختلف، بیش از 20 باس قدرتمند، سلاح های گوناگون، سیستم شخصی سازی پیشرفته، دنیای پهن آور، گیم پلی جذاب و … اشاره کرد.

  Imbroglio یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، فکری و ماجراجویی است که توسط شرکت Rostialav Pogosian توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی به صورت معمایی و سوکوبان می باشد. سری بازی های سوکوبان نوعی پازل جابجایی است که در آن بازیکن جعبه یا صندوق‌ها را برای قرار دادن آن‌ها در محل مورد نظرشان در انبار هل می‌دهد. در گیم پلی بازی “درهم و برهم” شما کنترل شخصیتی را برعهده دارید که باید به تنهایی وارد محیط های مختلفی شده و معماها را حل کند. بازی دارای چالش های بسیاری می باشد که ساعت ها شما را با سبک اعتیاد آور خود سرگرم خواهد کرد. از ویژگی های این بازی نیز می توان به 7 جهان متنوع، آب و هوای متفاوت در هر محیط، مکانیک متفاوت در هر پازل، 40 مرحله جذاب و طراحی عالی اشاره کرد.
  Imbroglio is a carefully crafted puzzle game that takes basic sokoban mechanic and turns it into a series of unexpectedly brain-melting puzzles. The game features over 40 puzzles scattered across 7 diverse and stylized worlds. Every new world adds something new to the gameplay and combines it with already familiar game mechanics.

  Polyroll یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت Spicy Gyro Games با همکاری Shiny Dolphin Games توسعه یافته و به وسیله HOF Studios در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی از جایی شروع می شود که دشمن شما Kaiser Kiwi تمامی دوستان شما را ربوده و به قلعه خود برده است و اکنون شما باید با استفاده از توانایی های خود برای نجات دوستانتان تلاش کنید. گیم پلی بازی “پلیرول” در یک دنیای رنگارنگ جذاب جریان دارد که همانند بازی های نوستالژی دهه 80 میلادی طراحی و ساخته شده است. همچنین در این بازی شاهد بیش از 36 سطح مختلف خواهید بود که هر مرحله از آن دارای باسی قدرتمند و دشمنانی مختلف می باشد. شخصیت شما همانند کارکتر Sonic می باشد و می توانید برای جهش و نابود کردن دیوار ها خود را رول کرده و به سرعت حرکت کنید و راه خود را ادامه دهید.
  Kaiser Kiwi has kidnapped your roly poly friends and taken them to his Frigid Castle and only you can save them! Explore a colorful bug-themed world infused with retro charm and chock full of inventive hazards and enemies.

  نسخه جدید آپدیت شده به ورژن v1.07 جایگزین شد!Minoria یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و نقش آفرینی است که توسط شرکت Bombservice توسعه یافته و به وسیله DANGEN Entertainment در آگوست 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این بازی در واقع دنباله عنوان Momodora می باشد و داستان آن بازی را روایت می کند. داستان بازی شما را به جنگ های میان جادوگران و نبرد های خیر و شر می برد جایی که باید با استفاده از قدرتهای مختلف به نبرد با دشمنان بپردازید. بازی دارای داستانی فانتزی می باشد که از تاریخ قرون وسطی قاره اروپا الهام گرفته شده است. شخصیت شما قادر است با ترکیب سیستم مبارزه با شمشیر و جادو به دشمنان خود ضربات نابود کننده ای را وارد کند. از ویژگی های بازی می توان به محیط های 2D، داستانی جذاب، دشمنان مختلف، سیستم دفاعی و نبرد پیشرفته و … اشاره کرد.

  نسخه جدید آپدیت شده به ورژن v63112 جایگزین شد!Subnautica یک بازی ویدئویی در سبک ماجرایی که به صورت مستقل توسط Unknown Worlds Entertainment طراحی و برای رایانه های شخصی منتشر شده است. سازندگان بازی جهانی بسیار پهناور و پر جذئیات به همراه راز و رمز فراوان برای اکتشاف در زیر آب برای بازیکنان فراهم کرده اند که با جستجو در جای جای آن می توان به داستانی جدید و بکر مواجهه شد. گرافیک هنری بسیار خوب طراحی شده است و گرافیک فنی نیز به خوبی گرافیک هنوری و پا به پای آن به پیش آمده است. پس به درون آب های آزاد شیرجه زده و ماجراجوئی جدیدی را برای خود رقم بزنید.

  آپدیت v1.1.1 اضافه شد!Reality Incognita یک بازی ویدئویی در سبک ماجراجویی است که توسط شرکت Dire Boar Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی در مورد شخصیتی به نام Peri Res می باشد که در مکانی عجیب از خواب بیدار می شود و باید با بررسی اطراف و سرنخ های مختلف کشف کند که چگونه به اینجا آمده است. داستان بازی “واقعیت زن ناشناس” در یک کشتی فضایی جریان دارد و شما را درگیر سوالاتی بی پاسخ می کند که باید به آنها پاسخ دهید. با پیشرفت در بازی با شرایط مختلفی همچون خرابی کشتی، ورود به محیط های مختلف، بدست آوردن مواد غذایی و … رو به رو می شود و باید با استفاده از توانایی های محدودی که دارید آنها را پشت سر بگذارید. شما باید تمامی اتاق ها و تاسیسات این کشتی فضایی را بازرسی کرده و به دنبال افراد دیگری باشید تا با کمک آنها پاسخ سوالات خود را بدست آورید.

  نسخه جدید آپدیت شده به ورژن v1.3.0 جایگزین شد!Dollhouse یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت Creazn Studio توسعه یافته و به وسیله SOEDESCO Publishing در می 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی بر روی داستانی مرموز و هولناک تمرکز دارد و به صورت ترسناک روانشناختی می باشد. در بازی کنترل کاراگاهی باهوش به نام Marie را برعهده دارید و باید سعی کنید از شرایط گوناگون فرار کرده و زنده بمانید. در بازی باید برای زنده ماندن فرار کنید و از تقابل خودداری نمایید. در گیم پلی بازی “خانه عروسکی” می توانید شخصیت خود را سفارشی سازی کنید و ارتقاء دهید. محیط های بازی بسیار متنوع می باشد و هر بار که وارد محیطی جدید می شوید با چالشی دشوار و دیوانه کننده رو به رو خواهید شد که شما را بسیار تحت تاثیر قرار خواهد داد.

صفحات:
پیوندها:© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت دانلودجوان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
اجرا توسط: گروه دکتر نعمتی