You Dont Have Time یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و فکری است که توسط شرکت White Puppet Studio توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در جولای 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی به صورت دید اول شخص می باشد و گیم پلی آن به صورتی است که شما را در اتاق های مختلفی قرار می دهد که مملو است از معماهای مختلف که باید برای عبور از هر اتاق آنها را حل کنید. در بازی “شما وقت ندارید” شما شاهد بیش از 25 اتاق خواهید بود که ساعت ها شما را درگیر خواهند کرد. انجام بازی تنها نیازمند اشاره و کلیک می باشد و باید به گونه ای در محیط های مختلف تعامل داشته باشید که معماها را یکی پس از دیگری و در زمانی مشخص پشت سر بگذارید.
  You Don’t Have Time is a first-person puzzle game taking place in a series of rooms filled with puzzles, will you have time to solve them one by one to discover the reason of your presence? The mouse click. That’s all what you need to interact with the modules and hope to open the door. 25 rooms with many procedural puzzles.

  Imbroglio یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، فکری و ماجراجویی است که توسط شرکت Rostialav Pogosian توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی به صورت معمایی و سوکوبان می باشد. سری بازی های سوکوبان نوعی پازل جابجایی است که در آن بازیکن جعبه یا صندوق‌ها را برای قرار دادن آن‌ها در محل مورد نظرشان در انبار هل می‌دهد. در گیم پلی بازی “درهم و برهم” شما کنترل شخصیتی را برعهده دارید که باید به تنهایی وارد محیط های مختلفی شده و معماها را حل کند. بازی دارای چالش های بسیاری می باشد که ساعت ها شما را با سبک اعتیاد آور خود سرگرم خواهد کرد. از ویژگی های این بازی نیز می توان به 7 جهان متنوع، آب و هوای متفاوت در هر محیط، مکانیک متفاوت در هر پازل، 40 مرحله جذاب و طراحی عالی اشاره کرد.
  Imbroglio is a carefully crafted puzzle game that takes basic sokoban mechanic and turns it into a series of unexpectedly brain-melting puzzles. The game features over 40 puzzles scattered across 7 diverse and stylized worlds. Every new world adds something new to the gameplay and combines it with already familiar game mechanics.

  Polyroll یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت Spicy Gyro Games با همکاری Shiny Dolphin Games توسعه یافته و به وسیله HOF Studios در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی از جایی شروع می شود که دشمن شما Kaiser Kiwi تمامی دوستان شما را ربوده و به قلعه خود برده است و اکنون شما باید با استفاده از توانایی های خود برای نجات دوستانتان تلاش کنید. گیم پلی بازی “پلیرول” در یک دنیای رنگارنگ جذاب جریان دارد که همانند بازی های نوستالژی دهه 80 میلادی طراحی و ساخته شده است. همچنین در این بازی شاهد بیش از 36 سطح مختلف خواهید بود که هر مرحله از آن دارای باسی قدرتمند و دشمنانی مختلف می باشد. شخصیت شما همانند کارکتر Sonic می باشد و می توانید برای جهش و نابود کردن دیوار ها خود را رول کرده و به سرعت حرکت کنید و راه خود را ادامه دهید.
  Kaiser Kiwi has kidnapped your roly poly friends and taken them to his Frigid Castle and only you can save them! Explore a colorful bug-themed world infused with retro charm and chock full of inventive hazards and enemies.

  نسخه جدید آپدیت شده به ورژن v1.07 جایگزین شد!Minoria یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و نقش آفرینی است که توسط شرکت Bombservice توسعه یافته و به وسیله DANGEN Entertainment در آگوست 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این بازی در واقع دنباله عنوان Momodora می باشد و داستان آن بازی را روایت می کند. داستان بازی شما را به جنگ های میان جادوگران و نبرد های خیر و شر می برد جایی که باید با استفاده از قدرتهای مختلف به نبرد با دشمنان بپردازید. بازی دارای داستانی فانتزی می باشد که از تاریخ قرون وسطی قاره اروپا الهام گرفته شده است. شخصیت شما قادر است با ترکیب سیستم مبارزه با شمشیر و جادو به دشمنان خود ضربات نابود کننده ای را وارد کند. از ویژگی های بازی می توان به محیط های 2D، داستانی جذاب، دشمنان مختلف، سیستم دفاعی و نبرد پیشرفته و … اشاره کرد.

  نسخه جدید آپدیت شده به ورژن v63112 جایگزین شد!Subnautica یک بازی ویدئویی در سبک ماجرایی که به صورت مستقل توسط Unknown Worlds Entertainment طراحی و برای رایانه های شخصی منتشر شده است. سازندگان بازی جهانی بسیار پهناور و پر جذئیات به همراه راز و رمز فراوان برای اکتشاف در زیر آب برای بازیکنان فراهم کرده اند که با جستجو در جای جای آن می توان به داستانی جدید و بکر مواجهه شد. گرافیک هنری بسیار خوب طراحی شده است و گرافیک فنی نیز به خوبی گرافیک هنوری و پا به پای آن به پیش آمده است. پس به درون آب های آزاد شیرجه زده و ماجراجوئی جدیدی را برای خود رقم بزنید.

  آپدیت v1.1.1 اضافه شد!Reality Incognita یک بازی ویدئویی در سبک ماجراجویی است که توسط شرکت Dire Boar Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی در مورد شخصیتی به نام Peri Res می باشد که در مکانی عجیب از خواب بیدار می شود و باید با بررسی اطراف و سرنخ های مختلف کشف کند که چگونه به اینجا آمده است. داستان بازی “واقعیت زن ناشناس” در یک کشتی فضایی جریان دارد و شما را درگیر سوالاتی بی پاسخ می کند که باید به آنها پاسخ دهید. با پیشرفت در بازی با شرایط مختلفی همچون خرابی کشتی، ورود به محیط های مختلف، بدست آوردن مواد غذایی و … رو به رو می شود و باید با استفاده از توانایی های محدودی که دارید آنها را پشت سر بگذارید. شما باید تمامی اتاق ها و تاسیسات این کشتی فضایی را بازرسی کرده و به دنبال افراد دیگری باشید تا با کمک آنها پاسخ سوالات خود را بدست آورید.

  نسخه جدید آپدیت شده به ورژن v1.3.0 جایگزین شد!Dollhouse یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت Creazn Studio توسعه یافته و به وسیله SOEDESCO Publishing در می 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی بر روی داستانی مرموز و هولناک تمرکز دارد و به صورت ترسناک روانشناختی می باشد. در بازی کنترل کاراگاهی باهوش به نام Marie را برعهده دارید و باید سعی کنید از شرایط گوناگون فرار کرده و زنده بمانید. در بازی باید برای زنده ماندن فرار کنید و از تقابل خودداری نمایید. در گیم پلی بازی “خانه عروسکی” می توانید شخصیت خود را سفارشی سازی کنید و ارتقاء دهید. محیط های بازی بسیار متنوع می باشد و هر بار که وارد محیطی جدید می شوید با چالشی دشوار و دیوانه کننده رو به رو خواهید شد که شما را بسیار تحت تاثیر قرار خواهد داد.

  نسخه جدید Ghost Story اضافه شد!Monster Prom: Second Term یک بازی ویدئویی در سبک شبیه سازی و ماجراجویی است که توسط شرکت Beautiful Glitch توسعه یافته و به وسیله Those Awesome Guys در فوریه 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در این بازی شاهد شخصیت های مختلفی خواهید بود که هریک داستانی مخصوص به خود را دارا می باشند. در بازی باید با استفاده از دیالوگ های مختلف داستان بازی را پیش ببرید و با کارکتر های درون بازی تعامل داشته باشید. این نسخه از بازی در واقع نسخه ای کامل و جدید از بازی Monster Prom است که بیش از 120 رویداد جدید و شخصیت های جدیدی را در خود دارد.

  Mage Math یک بازی ویدئویی در سبک ماجراجویی و نقش آفرینی است که توسط شرکت Mage Math توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در سپتامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی در یک جهان فانتزی و جالب جریان دارد، جایی که شما کنترل یک سری بچه مدرسه ای را برعهده دارید و باید با هیولاهای مختلفی به مبارزه بپردازید. در گیم پلی بازی شاهد ترکیب جادو و ریاضی می باشید و باید به بچه هایی که کنترل می کنید اعتماد بنفس داده و به آنها ریاضی یاد بدهید. در بازی “جادوی ریاضی” شاهد دو بخش می باشید که هر بخش دارای مراحل و چالش های مخصوص به خود می باشد. در بخش اول باید به کاوش در دنیای اطراف خود بپردازید و با هیولاهای مختلف مبارزه کنید و در بخش دوم باید باید آموزش ریاضی را پشت سر بگذارید و آن را با جادو ترکیب کنید و در مراحل بازی از آنها استفاده نمایید. بازی دارای گرافیکی ساده و مراحل متنوع است که با گیم پلی جدید و منحصر به فرد خود ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد.
  Mage Math is a fantasy adventure game where kids fight monsters, use magic and practice math at the same time. The game has two parts to it. The first part is where you spend most of your time exploring levels, finding powerful Number Stones, fighting monsters, fulfilling quests, finding gold, leveling up and other fun things. The second part is how you get your magic by practicing math and using math videos inside the game to help you. This game is for kids from 1st grade up to 6th grade and great review for 7th graders.

  آپدیت v116r3s اضافه شد!Kingdoms and Castles: Warfare یک بازی ویدئویی در سبک شبیه سازی و استراتژی است که توسط شرکت Lion Shield LLC توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در ژوئن 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در بازی شما وظیفه
  مدیریت و رهبری یک سرزمین و پادشاهی آن را بر عهده دارید و می‌بایست با تصمیمات حیاتی و مهم خود آن را از حالت ابتدایی به یک شهر بزرگ و پیشرفته تبدیل
  کنید. در گیم پلی بازی “پادشاهان و قلعه‌ها: جنگاوری” باید به تمامی عوامل مخرب همچون حمله وایکینگ ها، حمله اژدها، تامین غذای روستاییان و … توجه داشته باشید. وظیفه اصلی شما اتخاذ تصمیمات صحیح است تا بتوانید دهقان‌ها و ساکنین جدیدی را برای روستای خود جذب
  کنید و روستای خود را رفته رفته توسعه دهید. نسخه Warfare در واقع آپدیتی جدید از بازی است که ویژگی هایی همچون نقشه های بزرگتر، ساختمان های جدید، کشتی های بازرگانی، کشتی های حمل و نقل، سازه های جدید و … اشاره کرد که ساعت ها با گیم پلی خود شما را سرگرم خواهد کرد.

صفحات:
پیوندها:© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت دانلودجوان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
اجرا توسط: گروه دکتر نعمتی