دانلود Winter Resort Simulator – بازی مدیریت پیست اسکی

  Winter Resort Simulator یک بازی ویدئویی در سبک شبیه سازی است که توسط شرکت HR Innoways توسعه یافته و به وسیله Aerosoft GmbH در دسامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در بازی شما مدیریت کامل یک مجموعه ورزشی زمستانه را برعهده خواهید داشت و باید یک پارک زمستانی بزرگ را برای خود طراحی کنید. بازی به صورت واقعگرایانه طراحی شده است و شما باید با استفاده از کابل های Doppelmayr و وسایل نقلیه Snowcats پیست اسکی خود را ساخته و مشتریان خود را راضی نگه دارید. با پیشرفت در بازی می توانید از مهمانان خود منابع مالی بدست آورید و پارک خود را توسعه دهید. در گیم پلی بازی “مدیریت پیست اسکی” بیش از 6 کیلومتر مربع منظره مختلف در دسترس شما قرار دارد و شما باید این منطقه را زیر پا گذاشته و از سفر در درون پیست اسکی خود نهایت لذت را ببرید. از ویژگی های بازی می توان به محیط های مختلف، گرافیکی خوب، شبیه سازی واقعگرایانه، گیم پلی جذاب و … اشاره کرد.

  ELON on MARS یک بازی ویدئویی در سبک شبیه سازی و مسابقه ای است که توسط شرکت SRS Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در سپتامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی در آینده ای دور جریان دارد زمانی که دیگر سفر به مریخ و ماه رویا نیست و انسان ها در تمام کهکشان راه شیری در حال رفت و آمد با خودروهای الکتریکی و فضایی ایلان ماسک هستند. در گیم پلی بازی “ایلان روی مریخ” شما باید با استفاده از خودروی خود در مسابقات مختلفی در سطح مریخ شرکت کنید و مراحل بازی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. در کنار مسابقات شما می توانید با استفاده از سلاح هایی که دارید به دیگر حریفان شلیک کنید و آنها را از دور مسابقه خارج نمایید. از ویژگی های بازی می توان به محیط های متنوع، مسابقاتی هیجانی، گرافیکی خوب، سبکی منحصر به فرد و … اشاره کرد.
  ELON on MARS – is the next Big Step game for our generation. Not only have we reached the Mars, but we also got a bit of “stuff cleaning” to do.. is all about Mars General Cleaning! Get rid of excessive amount of space objects flying around this cool planet by shooting them down. Different space objects cause you different level of injury so.. be aware.

  نسخه جدید PROPER جایگزین شد!Premium Bowling یک بازی ویدئویی در سبک شبیه سازی و ورزشی است که توسط شرکت Sadetta توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی شما را وارد مسابقاتی جذاب می کند که در آن باید به بازی بولینگ بپردازید. بولینگ ورزشی است که بازیکنان در آن برای به دست آوردن امتیاز باید توپ بولینگ را روی سطح صافی بغلتانند تا اشیایی به نام میله را بزنند. در گیم پلی بازی “مسابقه بولینگ ویژه” شما باید وارد رقابت های مختلفی شده و با پیروزی در هر مسابقه راه خود را به سمت صدر جدول هموار کنید. از ویژگی های این بازی می توان به محیط های مختلف، موسیقی متن گوشنواز، شبیه سازی واقعگرایانه، ویژگی فیزیکی جذاب و … اشاره کرد. سیستم امتیازدهی بازی بسیار پیشرفته بوده و افراد برتر را به صورت هفتگی و روزانه اعلام می کند. همچنین شما می توانید در لیگ های هفتگی و ماهانه E-Sports شرکت کرده و مسابقات جذابی را تجربه نمایید.

  Kings League II یک بازی ویدئویی در سبک نقش آفرینی، استراتژی و شبیه سازی است که توسط شرکت Kurechii توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی شما را وارد یک سرزمین عجیب می کند که در آن باید به آموزش نیروها و سربازان مختلف بپردازید و با استفاده از توانایی های آنها به مبارزه در مسابقات مختلف بپردازید و پیروز شوید. شما می توانید مبارزانی منحصر به فرد با بیش از 30 کلاس مختلف را انتخاب کنید و از توانایی های آنها در مسابقات استفاده کنید. در گیم پلی بازی “لیگ پادشاهان 2” به منابع محدودی دسترسی خواهید داشت و باید آنها را مدیریت نموده و در مواقع لزوم استفاده نمایید. باید دقت داشته باشید هر مبارز شخصیت خاصی دارد و می توانید آن را بر اساس شخصیت
  خودتان انتخاب کنید و آموزش دهید و با پیشرفت در بازی به صورت طبقه بندی به سطح
  بالاتری برسید. از ویژگی های این بازی می توان به محیط های متنوع، طراحی عالی، گرافیکی بسیار خوب، شخصیت های مختلف و گیم پلی سرگرم کننده اشاره کرد.
  King’s League II is the sequel to the award-winning strategy simulation RPG. Recruit and manage fighters of different classes before entering tactical battles of glory. Lead your team to victory and climb the most prestigious League in Kurestal!

  Radish یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و شبیه سازی است که توسط شرکت WTF Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی از جایی شروع می شود که موجوداتی غول پیکر شبیه به تربچه از دل زمین بیرون می آیند و به شما حمله می کنند. در گیم پلی بازی “یورش تربچه ها” شما باید با استفاده از سلاح های خود در مقابل این تربچه های شیطانی بایستید و به آنها تیراندازی کنید. شما باید سعی کنید از امواج بیشماری از دشمنان که به شما حمله می کنند از خود دفاع کنید و زنده بمانید. از ویژگی های این بازی می توان به 3 سطح مختلف، سلاح های متنوع، دشمنانی قدرتمند، طراحی عالی، گیم پلی سرعتی و اعتیاد آور و … اشاره کرد که ساعت ها شما را سرگرم خواهند کرد.
  Radish is an intense, fast-paced and pretty hardcore shooter game. It is fun, easy to learn and addicting. Defeat the evil radishes, survive countless waves of enemies and break your high score. Will you be able to make it to the end?
  So whats going on?
  – 3 different levels
  – A big selection of different weapons
  – Basically infinte exploding enemies
  – Enemies grow over time
  – Fun game design
  – A fast, intuitive and very addicting gameplay
  – Defeat the stupid vegetables
  – Beat your high score
  – Survive the radish invasion

  Surviving Medieval یک بازی ویدئویی در سبک شبیه سازی و استراتژی
  است که توسط شرکت Vlasov Tower توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر
  2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی همانطور که از نامش پیداست در زمان قرون وسطی جریان دارد و شما را در نقش یک قهرمان وارد بازی می کند که وظیفه دارد برای زنده نگه داشتن مردم سرزمینش از تمام توان خود استفاده کند. گیم پلی بازی به صورت برجک تدافعی می باشد و شما باید منطقه خود را با استفاده از برجک ها و سربازان و استحکامات مختلف امن نگه دارید و مانع از ورود دشمنان شوید. در بازی “بقا در قرون وسطی” شما باید از توانایی های مردمتان نیز استفاده کنید و با جمع آوری آیتم های مختلف ماموریت های خود را انجام دهید. شما می توانید امکانات و مواد اولیه برای ساخت و ساز شهر و محیط اطراف خود را از طبیعت اطرافتان تهیه کنید. از ویژگی های این بازی می توان به مراحل چالش برانگیز، گرافیکی خوب، محیط ها و نقشه های متنوع، گیم پلی سرگرم کننده و … اشاره کرد.
  Surviving Medieval is a survival strategy with indirect control and tower defense elements. Inspired by RimWorld, Prison Architect and Dwarf Fortress.

  آپدیت v20191111 اضافه شد!Dark Future: Blood Red States یک بازی ویدئویی در سبک استراتژی و شبیه سازی است که توسط شرکت Auroch Digital توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در می 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی در سال 2025 و در ایالات متحده آمریکا جریان دارد، زمانی که دیگر خبری از دولت و جامعه امروزی نمی باشد و تنها بازماندگانی را مشاهده خواهید کرد که از حادثه ای خونین و کشتاری عظیم نجات یافته اند. کسانی که زنده مانده اند باید با مشکلات مختلفی همچون آلودگی شدید زیست محیطی، رکود، نبرد بر سر منابع باقی مانده و … دست و پنجه نرم کنند. در گیم پلی بازی “آینده تاریک: ایالات خونین” شما یکی از بازماندگان هستید و باید با استفاده از خودروی خود و مسلح کردن آن به مناطق مختلفی رفته و تجهیزات و مواد غذایی بیابید. باید توجه داشته باشید که دشمنان شما و سلاح هایشان در همه جا وجود داشته و دائما در حال تعقیب و تهدید شما می باشند. با پیشرفت در بازی می توانید سلاح ها و خودروی خود را ارتقاء دهید و دشمنان خود را راحت تر نابود کنید.

  نسخه جدید حاوی بسته الحاقی Modern City Center جایگزین شد!Cities: Skylines یک بازی ویدئویی در سبک شبیه سازی و استراتژی که توسط Colossal Order Ltd. طراحی و توسط Paradox Interactive برای رایانه های شخصی منتشر شده است. یکی از ویژگی‌های بارزی که این بازی را از مشابه خود یعنی بازی SimCity متمایز می‌کند بزرگی و وسعت آن است. این بازی حدود ۱۸ برابر از بازی SimCity بزرگ‌تر است و آزادی عمل بیشتری را به بازیکنان می‌دهد. بازی Cities: Skylines اقتباس مدرنی از شبیه ساز شهری کلاسیک است که عناصر جدیدی در گیم پلی را ارائه می دهد که باعث درک سختی و لذتِ خلق و نگهداری یک شهر واقعی می شود. Cities: Skylines با داشتن یک سیستم کامل انتقال، هم چنین قابلیت تغییر بازی برای مطابقت با سبک بازی کردن بازیکن را نیز دارد.

  Parcel Panic یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، مسابقه ای و شبیه سازی است که توسط شرکت Hernes Hunters Productions توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در بازی شما باید برای بدست آوردن پول نقد به مسابقه در خیابان ها بپردازید. در بازی شما باید بسته های مختلفی را بدست آورید و با استفاده از آنها رده بندی خود را بالا ببرید. در گیم پلی بازی “بسته وحشت” شما باید با چالش های مختلفی رو به رو شده و نشان دهید که چقدر بی رحمانه می توانید مسابقه دهید. سبک بازی و طراحی آن همانند بازی های دهه 90 میلادی می باشد.
  Time is money so Don’t Panic. Parcel Panic tasks you with getting people what they want. Race through the streets to earn that extra cash. Pick up & drop Parcels on demand to chase that highscore & rank on the leader boards. Meet challenges to open up the achievements to show off to your friends just how ruthless you are on the streets.

  نسخه جدید حاوی بسته الحاقی Utah اضافه شد!American Truck Simulator: Oregon یک بازی ویدئویی در سبک شبیه سازی و رانندگی است که توسط شرکت CS Software توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در اکتبر 2018 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. نسخه Oregon در واقع نسخه ای جدیدی از بازی American Truck Simulator می باشد که ویژگی های جدید را در خود جای داده است. در این نسخه از بازی شاهد مناظر و طبیعتی فوق العاده خواهید بود و در مناطق شهری جدیدی همچون پورتلند به بازی می پردازید. منطقه اورگان یکی از وسیعترین جنگل های کشور آمریکا را در خود دارد و در شمال غربی این کشور واقع شده است. از ویژگی های بازی “شبیه ساز کامیون آمریکایی: اورگان” می توان به وجود بیش از 5،000 مایل جاده، 14 شهر از جمله Portland، Salem و Eugene، بیش از 700 آیتم متنوع، شخصی سازی کامیون ها، مدل های مختلف کامیون، ایستگاه های سوختگیری و پارکینگ های استراحت و … اشاره کرد.

صفحات:
پیوندها:© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت دانلودجوان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
اجرا توسط: گروه دکتر نعمتی