نسخه کم حجم Repacks اضافه شد!Angry Bunny یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و معمایی است که توسط شرکت Tero Lunkka توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی شما را وارد یک دنیای فانتزی می کند که مملو است از معماها و چالش های مختلف که ساعت ها شما را درگیر خواهند کرد. در بازی “خرگوش خشمگین” شما به عنوان یک خرگوش کوچولو به بازی می پردازید که باید برای بازگشت به خانه خود در ماموریت های مختلفی شرکت کرده و با چالش های بسیاری رو به رو شود. در سرتاسر محیط بازی تله هایی خطرناک وجود دارد که باید با دقت فراوان آنها را شناسایی کنید و به سلامت از آنها بگذرید. گیم پلی بازی در 9 دنیای مختلف جریان دارد که دارای سطوح دشواری متفاوتی می باشند. از ویژگی های بازی نیز می توان به نقشه های مختلف، سیستم جمع آوری آیتم و امتیاز، پازل های متنوع، جهانی پهن آور، دشمنانی خطرناک و … اشاره کرد.

  نسخه جدید حاوی بسته الحاقی Corrupted جایگزین شد!Dead Cells یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، معمایی و به صورت دو بعدی است که توسط شرکت Motion Twin توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در آگوست 2018 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. سبک بازی و گیم پلی آن همانند بازی های دهه 80 می باشد و یاد و خاطره بازی های دوبعدی آن زمان را برای شما تداعی می کند. در بازی “سلول‌های مرده” کنترل یک جنگجوی مسلح و قدرتمند را برعهده دارید که باید با انواع دشمنان و شیاطین مبارزه کرده و ماموریت های خود را به اتمام برسانید. در محیط بازی تعداد بی شماری اسلحه، مهمات، آیتم های متنوع و … در دسترس شما قرار دارد. هر یک از دشمنان شما دارای ویژگی های مخصوص به خود می باشند و برای از بین بردن آنها باید از شیوه آزمون و خطا استفاده کنید و نقطه ظعف آنها را شناسایی نمایید. از ویژگی های بازی می توان به وجود 11 مرحله چالش بر انگیز، وجود 50 نوع سلاح و مهمات، شخصیت ها و کارکتر های متنوع و قدرتمند و … اشاره کرد. در پایان هر مرحله از بازی باید با رئیس بزرگ مبارزه کرده و با نابود کردن او به مرحله بعدی راه یابید. با پیشرفت در بازی می توانید مهارت های خود را ارتقاء بخشید و سلاح های جدیدی را آزاد کرده و استفاده نمایید.

  Super Bora Dragon Eyes یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و معمایی است که توسط شرکت celikgames توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در سپتامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی داستان پسر بچه ای را روایت می کند که در یک دنیای پهن آور گرفتار شده است و باید برای نجات خود تمامی توان خود را بکار گیرد. در گیم پلی بازی “ماجراهای بورا چشم اژدها” شما باید بیش از 36 فصل مختلف را که دارای محیط های مختلفی می باشد پشت سر بگذارید و به کاوش بپردازید. محیط های بازی شامل جنگل های سرسبز، کهکشان ها و سیارات مختلف، دریاهای پر تلاطم، بیابان های داغ و .. می باشد که ساعت ها شما را سرگرم خواهند کرد. در بازی می توانید بدوید، قایق رانی کنید، سفینه فضایی داشته باشید یا از اژدها استفاده کنید. با پیش روی در ماموریت
  ها میتوانید سلاح های جدیدی را بدست آورید و یا آیتم های مناسبی را برای
  خود خریداری کنید. همچنین می توانید توانایی ها و قابلیت هایی که بدست آورده اید را ارتقاء دهید. با پیشروی در بازی باید سکه های که در مسیر شما وجود دارد را جمع آوری کنید و با دشمنان مختلف نیز به نبرد بپردازید.
  Run, jump and collect gold coins. If you want to have fun, Super Bora Dragon Eyes is for you.
  Super Bora Dragon Eyes has 36 chapters, which takes place in space, at sea, in the desert, in many places such as winter and summer.
  Explore, search the gates and upgrade your weapons. (acc. to gold coins).

  نسخه جدید Odins Bless اضافه شد!Niffelheim: Jotuns یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و معمایی است که توسط شرکت Ellada Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در سپتامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. نسخه Jotuns در واقع نسخه جدید و آپدیت شده از بازی Niffelheim می باشد که نسخه اولیه آن در سال 2018 منتشر شده بود. در بازی کنترل قهرمانی را برعهده دارید که در نبردی عظیم شکست می خورد و کشته می شود و روح او به جای رفتن به بهشت به سرزمین برزخی Niffelheim فرستاده می شود. در گیم پلی بازی شما باید مسیر های این دنیای تیره و تاریک را بپیمایید و خود را به خدایان ثابت کنید تا جایگاه واقعی خود در بهشت را بدست آورید. سرتاسر دنیای بازی “نیفلهایم: جوتونز” مملو است از سیاه چال ها و مکان هایی عجیب که شما باید به جستجو در آنها بپردازید و راه خود را به دنیای Valhalla بیابید. برای نابودی دشمنان نیز می توانید از استخوان، دندان، سنگ و … به عنوان سلاح و زره استفاده کنید.

  Zombie Night Terror: Special Edition یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، فکری و استراتژی است که توسط شرکت NoClip توسعه یافته و به وسیله Good Shepherd Entertainment در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. نسخه Special Edition در واقع نسخه ای کامل از بازی به همراه تمامی بسته های الحاقی و آپدیت های منتشر شده می باشد که نسخه اولیه آن در سال 2016 منتشر شده بود. داستان بازی از جایی آغاز می شود که در شبی تاریک و عجیب ناگهان در اثر ویروسی مرگبار تمامی افراد زنده شهر تبدیل به زامبی می شوند و شهر را آشوب فرا می گیرد. بازی “ترور شب زامبی: نسخه ویژه” از لحاظ گرافیکی بسیار عالی بوده و شاهد محیط های متنوعی خواهید بود. در گیم پلی بازی شما باید سلاح ها و آیتم های مختلفی را از محیط بازی بدست آورید و با مدیریت کردن آنها در مقابل دشمنان ایستادگی کنید. از ویژگی های بازی می توان به سبکی جذاب، گیم پلی اعتیاد آور، محیط های مختلف، زامبی های بی شمار و … اشاره کرد.
  Prepare yourself for the most thrilling night of your life! Something strange has happened and people everywhere are turning into blood thirsty walking corpses. But guess who’s the brains behind this hungry undead army? YOU! So spread this pandemic to wipe humanity off this planet. Because the only way to survive the zombie apocalypse, is to BE the apocalypse!

  But the brainless undead are quite dumb… even dumber than you might expect given their lack of grey matter. Because when left to their own devises, they will just endlessly walk forward and fall into permanently deadly booby traps placed by not-so-helpless humans. So to accomplish your mission of world extermination, you will need to help guide them to their next yummy meal.

  Fork Knights یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و معمایی است که توسط شرکت Screenshock Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در بازی شما در یک دنیا عجیب باید با دشمنان و حریفان مختلفی رو در رو شده و با مبارزات خود آنها را شکست دهید. در گیم پلی بازی “شوالیه های چنگال” شما کنترل کارکتر هایی کوچک را برعهده دارید که بسیار دوست داشتنی بوده و فنون مختلفی را نیز دارا هستند. بازی دارای مینی گیم های متنوعی می باشد که چالش های مخصوص به خود را دارا هستند و ساعتها شما را سرگرم خواهند کرد. با پیشرفت در بازی می توانید مراحل و سلاح های جدیدی را آزاد کرده و با استفاده از توانایی های جدیدی که بدست می آورید بهترین عملکرد را داشته باشید. شما باید با هر روشی که می توانید دشمنان خود را شکست دهید؛ به طور مثال به سمت آنها موز پرتاب کنید، جلوی راه آنها تله بگذارید یا نیزه را در قلب آنها فرو کنید.
  Fork Knights is a light-hearted multiplayer brawler featuring cute, food themed characters fighting for BBQ dominance. The aim of the game is to eliminate your opponent by stabbing them with your weapon or using items in creative ways. Throw a banana to make other players slip, giving you an opening, or simply launch a fireball and incinerate your way to victory. You’ll be lunging and fighting among various themed stages, each with their own unique mechanics to watch out for.

  نسخه جدید Dreamers Edition جایگزین شد!

  Light Tracer یک بازی ویدئویی در سبک ماجراجویی و معمایی است که توسط شرکت Void Dimensions توسعه یافته و به وسیله Oasis Games برای اولین بار در ژانویه 2018 و نسخه نهایی و کرک شده آن نیز در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی شما را به دنیایی جادویی خواهد برد که در آن باید یک شاهزاده را کنترل کرده و ماجراهای بسیاری را پشت سر بگذارید. در گیم پلی بازی “ردیاب نور” شاهد 8 فصل مختلف خواهید بود که دارای معماها، ابزار ها و مراحلی جذاب می باشد و با چالش های خود ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. در بازی شما باید محیط های مختلف را جستجو کرده و به کاوش بپردازید. بازی از لحاظ گرافیکی بسیار عالی کار شده است و محیط های آن همانند بازی Zelda می باشد. به طور کلی شما باید سطوح مختلف را پشت سر بگذارید و در این راه به جمع آوری آیتم های گوناگون بپردازید و مراحل را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید.
  Light Tracer is a hardcore puzzle-adventure game featuring both the original VR version as well as the ALL NEW NON-VR mode ‘Light Tracer: Princess Side’. If we need to describe this game in brief sentence, this game is like an evil soul living in a cute body.

  نسخه کم حجم FitGirl اضافه شد!Trine 4: The Nightmare Prince یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و معمایی است که توسط شرکت Frozenbyte توسعه یافته و به وسیله Modus Games در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این بازی جدیدترین نسخه از سری بازی های Trine است که با ویژگی هایی جدید و جذاب منتشر شده است. داستان بازی در ادامه نسخه قبلی بوده و شما دوباره با سه قهرمان بازخواهید گشت تا ماجراهای بسیاری را پشت سر بگذارید. شما وظیفه دارید این بار دنیا را از دست شاهزاده‌ی کابوس ها نجات دهید. بازی دارای گرافیکی بسیار خوب و طراحی فوق العاده ای می باشد. سیستم نبرد بازی همانند نسخه های قبلی به صورت تاکتیکال بوده و شخصیت ها را درگیر چالش های بسیاری می کند. با پیشرفت در بازی می توانید توانایی های جدیدی را کشف کنید و به مرور آنها را ارتقاء دهید. باید دقت داشته باشید دشمنان شما موجوداتی پلید همچون اژدها و هیولاهایی ترسناک هستند که برخواسته از کابوس های شاهزاده خبیث بازی می باشند و شما باید با آنها رو به رو شده و به مبارزه بپردازید. گیم پلی بازی “تراین 4: شاهزاده کابوس” به صورت دو بعدی طراحی شده است و مراحل آن نیز در محیط های مختلف و جهانی پهناور جریان دارند.

  Valfaris یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، معمایی و به صورت 2D است که توسط شرکت Steel Mantis توسعه یافته و به وسیله Big Sugar در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی شما را به دنیای تاریک و ترسناک ستاره های در حال نابودی و تصرف شده می برد، جایی که باید به نبرد با موجودات مختلف بپردازید. داستان بازی در ستاره ای جریان دارد که روزی همانند بهشت بوده و اکنون در حال نابودی به وسیله تاریکی می باشد. در بازی شما به عنوان یک قهرمان به نام Therion به بازی می پردازید و وظیفه دارید از خانه اجدادی خود دفاع کرده و مانع نابودی آن شوید. در گیم پلی بازی “والفاریس” شما باید با استفاده از انواع سلاح ها و تجهیزات خود به نبرد با موجودی شیطانی رفته و آن را به همراه تمام ارتشش ازبین ببرید. سرتاسر محیط بازی مملو است از باس های قدرتمند که در هر مرحله با آنها رو به رو خواهید شد و شکست هریک از آنها نیازمند استراتژی متفاوتی در نبرد می باشد. محیط های بازی بسیار متنوع و همانند عناوینی همچون Castlevania و Dead Cells می باشد و با داشتن چالش هایی متنوع ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد.
  After mysteriously vanishing from galactic charts, the fortress of Valfaris has suddenly reappeared in the orbit of a dying sun. Once a self-contained paradise, the grandiose citadel now plays host to an ever-growing darkness. Therion, a fearless and proud son of Valfaris, returns to his home to uncover the truth of its doomed fate and to challenge the arcane evil at its very heart.

صفحات:
پیوندها:© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت دانلودجوان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
اجرا توسط: گروه دکتر نعمتی