You Dont Have Time یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و فکری است که توسط شرکت White Puppet Studio توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در جولای 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی به صورت دید اول شخص می باشد و گیم پلی آن به صورتی است که شما را در اتاق های مختلفی قرار می دهد که مملو است از معماهای مختلف که باید برای عبور از هر اتاق آنها را حل کنید. در بازی “شما وقت ندارید” شما شاهد بیش از 25 اتاق خواهید بود که ساعت ها شما را درگیر خواهند کرد. انجام بازی تنها نیازمند اشاره و کلیک می باشد و باید به گونه ای در محیط های مختلف تعامل داشته باشید که معماها را یکی پس از دیگری و در زمانی مشخص پشت سر بگذارید.
  You Don’t Have Time is a first-person puzzle game taking place in a series of rooms filled with puzzles, will you have time to solve them one by one to discover the reason of your presence? The mouse click. That’s all what you need to interact with the modules and hope to open the door. 25 rooms with many procedural puzzles.

  Chernobylite یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی، تیراندازی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت The Farm 51 توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی در منطقه نیروگاه رازآلود چرنوبیل جریان دارد و بر اساس وقایع پس از اتفاق بزرگ نیروگاه اتمی آن روایت می شود. بازی دارای تم Survival می باشد و شما باید برای بقای خود در دنیایی آلوده تلاش کنید. در گیم پلی بازی “چرنوبیلیت” شما باید محیط های مختلف را جستجو کرده و به اکتشاف بپردازید. در بازی شما کنترل یک دانشمند را برعهده دارید که به دنبال همسر گمشده خود راهی این منطقه مرموز می شود. داستان بازی به صورت غیر خطی دنبال می شود و تمامی اتفاقات بازی بر اساس تصمیماتی که شما اتخاذ می کنید شکل می گیرند. برای ساخت بازی از موتور بازی سازی Unreal Engine 4 استفاده شده است و بازی از گرافیک بسیار بالایی برخوردار بوده و تمامی محیط ها، آیتم ها و شخصیت های دنیای بازی با بهترین کیفیت و بالاترین جزئیات طراحی شده اند. در طراحی محیط‌ ها و نقشه‌های بازی از اسکن‌های 3D مناطق ممنوعه‌ی چرنوبیل استفاده شده است و به شما حس واقعی یک ماجراجویی را القا خواهد کرد. شما باید با استفاده از سلاح هایی که در اختیار دارید با موجوداتی جهش یافته و خطرناک رو به رو شده و آنها را ازبین ببرید.
  Chernobylite is a science-fiction survival horror experience, mixing the free exploration of its disturbing world with challenging combat, unique crafting, and non-linear storytelling. Try to survive and reveal the twisted secrets of Chernobyl in the 3D-scanned recreation of the real Exclusion Zone.

  آپدیت v1.0.4 اضافه شد!Skybolt Zack یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت DEVS MUST DIE توسعه یافته و به وسیله Green Man Gaming در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در بازی شما کنترل شخصیتی به نام Zack  را برعهده دارید که دارای توانایی های منحصر به فردی می باشد. در گیم پلی بازی “زک جنگجو” شما باید با استفاده از سلاح هایی که به بدن شما متصل هستند با دشمنان خود مبارزه کنید و آنها را ازبین ببرید. شما باید هر چیزی که بر سر راه شما قرار می گیرد را نابود
  سازید و بیش از 48 سطح مختلف در بازی را به همراه ماموریت های فرعی سرگرم کننده دیگر پشت سر بگذارید. مراحل بازی در 15 منطقه مختلف جریان دارد که هر منطقه دارای دشمنانی مخصوص به خود و چالش هایی درگیر کننده می باشند. دشمنان شما ربات هایی قدرتمند و هوشمند هستند که از زمین و هوا به شما حمله می کنند. با پیشرفت در بازی می توانید از کمبوهای جدیدتر و قویتری استفاده کرده و با سرعت بیشتری بازی را انجام دهید.

  آپدیت v8.7 باضافه شد!Dungeon Defenders یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، نقش آفرینی و استراتژی که به صورت مستقل توسط Trendy Entertainment طراحی و برای رایانه های شخصی منتشر شده است. در این بازی که در سبک اکشن و دفاع از قلعه قرار می گیرد در طی مراحل مختلف با چالش های متفاوتی رو به رو خواهید شد و هر مرحله سعی شده است که سختی گیم پلی افزایش پیدا کند. شما در این بازی می توانید از 4 نیرو به صورت همزمان و بسته به نیاز خود استفاده کنید. تنوع خوب نیروها باعث شده است که بازیکن به راحتی بتواند استراتژی های متفاوتی را پیاده سازی کند.

  آپدیت v1.14 اضافه شد!Dead or Alive 6 یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و مبارزه ای است که توسط شرکت Team Ninja توسعه یافته و به وسیله Tecmo Games در مارس 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این نسخه از بازی در واقع نوزدهمین قسمت در مجموعه بازی‌های Dead or Alive و دنباله نسخه قبلی به‌شمار می‌رود. بازی دارای گرافیکی خارق العاده می باشد و طراحی شخصیت ها و محیط های بازی نسبت به نسخه های قبلی بسیار بهبود یافته و فوق العاده شده است. گیم پلی بازی و روند
  اصلی داستان آن بر روی دو سناریو متفاوت تمرکز دارد، یکی نبرد بین Ninja و DOATEC و
  دیگری حوادثی است که در طی ششمین تورنمت بازی اتفاق می افتد. همچنین داستان مخصوص به هر شخصیت نیز در دسترس می باشد. مبارزات بازی بسیار عالی شبیه سازی شده اند و در طراحی آن سعی شده است تا حد امکان واقعگرایانه جلوه دهند. در بازی “مرده یا زنده 6” تاکتیک
  ها و کمبوهای مختلفی وجود دارد که بازیکن می تواند آنها را
  کشف کرده و از آنها برای پیروزی در مبارزات استفاده کند.

  The Story of Henry Bishop یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Blazes Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی دارای تم ترسناک و به صورت بقا می باشد و شما را درگیر داستان هایی دلهره آور می کند که در آن باید برای زنده ماندن مبارزه کنید. داستان بازی در مورد یک بنگاه دار معاملات مسکن به نام Henry Bishop می باشد و در اواخر دهه 70 میلادی نیز جریان دارد. داستان بازی از جایی شروع می شود که شما قصد فروش یک خانه عجیب را به فردی به نام “جانسون” دارید، خانه ای که 5 نفر از اعضای یک خانواده در آن مفقود شده اند و هیچ کس از سرنوشت آنها اطلاعی ندارد. در گیم پلی بازی شما باید به خانه مربوطه رفته و به اکتشاف بپردازید و راز های آن را برملا کنید. در گیم پلی بازی “داستان هنری بیشاپ” شما به چندین سلاح و توانایی مختلف دسترسی خواهید داشت و باید دشمنان خود را که ارواح و موجوداتی شیطانی می باشند هدف قرار دهید. صداگذاری بازی بسیار فوق العاده کار شده است و حس واقعی ترس را به شما القا می کند و محیط های بازی نیز بسیار متنوع بوده و از گرافیک خوبی برخوردار می باشند.
  My name is Henry Bishop, I will tell you my horrible story… This story happened to me in the late 70s and even the most terrible nightmare will seem only echoes of horror in comparison with those mysterious events which I participated in. I worked as a real estate agent, and we had an old mansion in Maine which no one could sell. It was as a dead weight on our company. As a stale product on a store shelf which was losing its value every day. After all, houses also have a shelf life. And then, one May morning the silence of our office on the Fifth Avenue was broken by a telephone call. That call changed my whole life. It was a Mr Johnson, a very strange client who was willing to seize this old junk called house. And even the fact that a family of five people disappeared in this house did not frighten him, but on the contrary it was the reason for such a strange purchase. After a brief conversation my boss decided to send me to Stonebridge, to this provincial hole in Maine. My task was to inspect the house and make sure that it still didn’t fall apart, and then to contact the clients for a deal.

  The Mors یک بازی ویدئویی در سبک ماجراجویی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Joseph Lloyd توسعه یافته و به وسیله Evallis Entertainment برای اولین بار در سپتامبر 2017 و نسخه آپدیت شده و کرک شده آن نیز در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی شما را وارد محیط هایی ترسناک می کند و با محیط های خود حس واقعی ترس را به شما القا می نماید. در گیم پلی بازی “مورس” شما باید تمامی
  حواس خود را جمع کنید و با استفاده از توانایی های ذهنی خود از محیط هایی ترسناک
  جان سالم به در ببرید. محیط های بازی عبارتند از خانه های متروک، غار های مخوف، تونل های مخفی و انبار های سرد و تاریک که هرکدام چالشی جدی را پیش روی شما قرار می دهند. از ویژگی های بازی می توان به گیم پلی دلهره آور و جذاب، محیط های متنوع، دنیایی ناشناخته، صداگذاری فوق العاده و … اشاره کرد که ساعت ها شما را سرگرم خواهند کرد.
  Welcome to The Mors, a terrifying dive into the darkness. A true test of courage as you make your way through diverse locations and horrific events, using anything at your disposal to stay in the light… to stay alive. Use lights in the environment to your advantage and find hidden items off the beaten path as you unravel the dark history and secrets of this place long forgotten.

  Moons of Madness یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Rock Pocket Games توسعه یافته و به وسیله Funcom در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی و اتفاقات آن بر روی سیاره مریخ جریان دارد و شما در آن به عنوان یک فضانورد به بازی می پردازید و باید نقاط کشف نشده مریخ را بررسی کنید. بازی “قمرهای جنون” دارای فضاهایی ترسناک و رازآلود می باشد که در آن باید برای بقای خود تلاش کنید و در این راه با موجودات ماوراءالطبیعه خطرناکی نیز رو به رو شده و مبارزه کنید. داستان بازی در یک پایگاه بسیار سری و مخفی به نام Trailblazer Alpha جریان دارد و به وسیله برخی دولت ها به صورت مخفیانه طراحی و ساخته شده است تا بتوانند منشاء پیامی ناشناس را که سال ها قبل از سیاره مریخ دریافت کرده بودند را کشف کنند. در بازی باید تمام توان خود را بکار گیرید و برای نجات از این سیاره از همه امکاناتی که در اختیار دارید استفاده کنید و به قسمت های ناشناخته این سیاره سفر کرده و راز های نهفته را کشف کنید. باید دقت داشته باشید که با استفاده از توانایی خود در حل مشکلات، بسته به موقعیت‌های
  مختلف می‌توانید فرار کرده و یا در جایی مخفی شوید تا گرفتار موجودات خطرناک این سیاره نشوید. بازی دارای محیط هایی متنوع و گرافیکی فوق العاده می باشد که با گیم پلی جذاب خود ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد.
  The message confounded Orochi scientists. Their analysts broke it down and determined it was of intelligent origin. Orochi management immediately concluded that the discovery was too sensitive for public knowledge and moved to keep it hidden. In secret, the corporation began construction of Trailblazer Alpha, a state-of-the-art Mars research outpost designed to identify the true nature of the message.

  JUMANJI: The Video Game یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و به صورت دید سوم شخص است که توسط شرکت Funsolve LTD توسعه یافته و به وسیله Outright Games Ltd در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این نسخه از بازی برگرفته شده از آخرین عنوان مجموعه فیلم های JUMANJI می باشد که به مناسبت اکران نسخه جدید آن منتشر گردیده است. در گیم پلی بازی “جومانجی” شاهد همان شخصیت های همان فیلم خواهید بود که از بازیگران اصلی آن یعنی راک، کوین هارت، جک بلک و کرن
  گیلن استفاده شده است. هرکدام از شخصیت های بازی دارای ویژگی ها و توانایی های مخصوص به خود می باشند که می توانید با سوییچ کردن میان آنها از قابلیت هایشان استفاده کنید. بازی در محیط های مختلفی جریان دارد که هر مرحله دارای چالش هایی مخصوص به خود بوده و ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. بازی از لحاظ گرافیکی بسیار عالی طراحی شده است و از تنوع گیاهی و جانوری بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد. سرتاسر محیط بازی مملو است از تله ها و پازل های مختلف که باید مراقب آنها باشید.
  Unite in adventure and laughter in the action-packed game of Jumanji, as you try to survive the ultimate challenge for those seeking to leave their world behind! Only you and three teammates can recover the JEWELS and save Jumanji. So get online, gather friends for split-screen play, or go alone with AI companions. There’s an army of evil marauders to take on, deadly beasts and traps to dodge, and cool customizations to unlock. And with heroes Dr. Bravestone, Ruby, Mouse, and Prof. Oberon as your avatars, you know you’ve got the unique abilities – and hilarious failings – to save the day!

  ALPHA یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت KANAME co توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی به صورت 2D طراحی شده است و شما را درگیر ماجراهایی سرگرم کننده می کند. در گیم پلی بازی “آلفا” شما باید با دشمنان بسیاری مبارزه کرده و در آنتهای هر مرحله با باس های قدرتمندی رو به رو شوید و آنها را شکست دهید. مراحل بازی بسیار چالش برانگیز می باشد و برای اتمام در حدود 2 ساعت زمان لازم دارد. شما می توانید با استفاده از شمشیری که در اختیار دارید گلوله های دشمن را دفع کنید و با استفاده از سلاح های خود دشمنانتان را نابود سازید. با پیشرفت در بازی می توانید سپر، بمب و سلاح های جدیدی را نیز بدست آورید.
  A single-player action shooting game. Quite a challenging one, in fact. ALPHA, the latest work by KANAME, is a simple game. There are no additional in-game purchases: once it’s yours, you can begin tackling it until you reach the end. Maybe it’s time to take a break from playing games for other

صفحات:
پیوندها:© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت دانلودجوان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
اجرا توسط: گروه دکتر نعمتی