آپدیت v8.7 باضافه شد!Dungeon Defenders یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، نقش آفرینی و استراتژی که به صورت مستقل توسط Trendy Entertainment طراحی و برای رایانه های شخصی منتشر شده است. در این بازی که در سبک اکشن و دفاع از قلعه قرار می گیرد در طی مراحل مختلف با چالش های متفاوتی رو به رو خواهید شد و هر مرحله سعی شده است که سختی گیم پلی افزایش پیدا کند. شما در این بازی می توانید از 4 نیرو به صورت همزمان و بسته به نیاز خود استفاده کنید. تنوع خوب نیروها باعث شده است که بازیکن به راحتی بتواند استراتژی های متفاوتی را پیاده سازی کند.

  Kings League II یک بازی ویدئویی در سبک نقش آفرینی، استراتژی و شبیه سازی است که توسط شرکت Kurechii توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی شما را وارد یک سرزمین عجیب می کند که در آن باید به آموزش نیروها و سربازان مختلف بپردازید و با استفاده از توانایی های آنها به مبارزه در مسابقات مختلف بپردازید و پیروز شوید. شما می توانید مبارزانی منحصر به فرد با بیش از 30 کلاس مختلف را انتخاب کنید و از توانایی های آنها در مسابقات استفاده کنید. در گیم پلی بازی “لیگ پادشاهان 2” به منابع محدودی دسترسی خواهید داشت و باید آنها را مدیریت نموده و در مواقع لزوم استفاده نمایید. باید دقت داشته باشید هر مبارز شخصیت خاصی دارد و می توانید آن را بر اساس شخصیت
  خودتان انتخاب کنید و آموزش دهید و با پیشرفت در بازی به صورت طبقه بندی به سطح
  بالاتری برسید. از ویژگی های این بازی می توان به محیط های متنوع، طراحی عالی، گرافیکی بسیار خوب، شخصیت های مختلف و گیم پلی سرگرم کننده اشاره کرد.
  King’s League II is the sequel to the award-winning strategy simulation RPG. Recruit and manage fighters of different classes before entering tactical battles of glory. Lead your team to victory and climb the most prestigious League in Kurestal!

  Surviving Medieval یک بازی ویدئویی در سبک شبیه سازی و استراتژی
  است که توسط شرکت Vlasov Tower توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر
  2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی همانطور که از نامش پیداست در زمان قرون وسطی جریان دارد و شما را در نقش یک قهرمان وارد بازی می کند که وظیفه دارد برای زنده نگه داشتن مردم سرزمینش از تمام توان خود استفاده کند. گیم پلی بازی به صورت برجک تدافعی می باشد و شما باید منطقه خود را با استفاده از برجک ها و سربازان و استحکامات مختلف امن نگه دارید و مانع از ورود دشمنان شوید. در بازی “بقا در قرون وسطی” شما باید از توانایی های مردمتان نیز استفاده کنید و با جمع آوری آیتم های مختلف ماموریت های خود را انجام دهید. شما می توانید امکانات و مواد اولیه برای ساخت و ساز شهر و محیط اطراف خود را از طبیعت اطرافتان تهیه کنید. از ویژگی های این بازی می توان به مراحل چالش برانگیز، گرافیکی خوب، محیط ها و نقشه های متنوع، گیم پلی سرگرم کننده و … اشاره کرد.
  Surviving Medieval is a survival strategy with indirect control and tower defense elements. Inspired by RimWorld, Prison Architect and Dwarf Fortress.

  آپدیت v20191111 اضافه شد!Dark Future: Blood Red States یک بازی ویدئویی در سبک استراتژی و شبیه سازی است که توسط شرکت Auroch Digital توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در می 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی در سال 2025 و در ایالات متحده آمریکا جریان دارد، زمانی که دیگر خبری از دولت و جامعه امروزی نمی باشد و تنها بازماندگانی را مشاهده خواهید کرد که از حادثه ای خونین و کشتاری عظیم نجات یافته اند. کسانی که زنده مانده اند باید با مشکلات مختلفی همچون آلودگی شدید زیست محیطی، رکود، نبرد بر سر منابع باقی مانده و … دست و پنجه نرم کنند. در گیم پلی بازی “آینده تاریک: ایالات خونین” شما یکی از بازماندگان هستید و باید با استفاده از خودروی خود و مسلح کردن آن به مناطق مختلفی رفته و تجهیزات و مواد غذایی بیابید. باید توجه داشته باشید که دشمنان شما و سلاح هایشان در همه جا وجود داشته و دائما در حال تعقیب و تهدید شما می باشند. با پیشرفت در بازی می توانید سلاح ها و خودروی خود را ارتقاء دهید و دشمنان خود را راحت تر نابود کنید.

  نسخه جدید حاوی بسته الحاقی Modern City Center جایگزین شد!Cities: Skylines یک بازی ویدئویی در سبک شبیه سازی و استراتژی که توسط Colossal Order Ltd. طراحی و توسط Paradox Interactive برای رایانه های شخصی منتشر شده است. یکی از ویژگی‌های بارزی که این بازی را از مشابه خود یعنی بازی SimCity متمایز می‌کند بزرگی و وسعت آن است. این بازی حدود ۱۸ برابر از بازی SimCity بزرگ‌تر است و آزادی عمل بیشتری را به بازیکنان می‌دهد. بازی Cities: Skylines اقتباس مدرنی از شبیه ساز شهری کلاسیک است که عناصر جدیدی در گیم پلی را ارائه می دهد که باعث درک سختی و لذتِ خلق و نگهداری یک شهر واقعی می شود. Cities: Skylines با داشتن یک سیستم کامل انتقال، هم چنین قابلیت تغییر بازی برای مطابقت با سبک بازی کردن بازیکن را نیز دارد.

  Chessboard Kingdoms یک بازی ویدئویی در سبک استراتژی است که توسط شرکت Hashed Egg توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی شما را به سرزمین های مختلفی می برد که همانند صفحه شطرنج طراحی شده اند و شما باید با استفاده از کارکتر های مختلفی که در بازی حضور دارند به نبرد با دشمنان بپردازید. در گیم پلی بازی “پادشاهی شطرنج” شما می توانید با رعایت قوانین حاکم بر بازی شطرنج بازی را مدیریت کنید و استراتژی های مختلفی را برای پیروزی در نبردهایتان استفاده کنید. شما به انواعی از آیتم ها و تجهیزات جنگی دسترسی داشته و می توانید از منجنیق، دیوار های دفاعی، شمشیر و .. استفاده کنید. در زمان نبرد ها شما باید سربازانتان را به جلو بفرستید تا همزمان هم حمله کرده و هم دفاع کنند. یکی از ویژگی های مهم بازی داشتن آزادی عمل کافی برای پیشبرد داستان بازی است و می توانید بازی را به گونه ای که دوست دارید انجام دهید. از ویژگی های بازی می توان به محیط های مختلف، سربازان منحصر به فرد، آیتم ها و تجهیزات گوناگون و … اشاره کرد.
  Chessboard Kingdoms is a new kind of turn-based strategy. Ideas both new and old are fused together to create a game where principles of chess are expanded and developed to form novel, fun, and competitive multiplayer gaming activities. Devise and apply clever strategies, build and siege fortresses, encounter wizardry, and travel the lands of Chessboard Kingdoms!

  آپدیت v1.006 اضافه شد!AI War 2 یک بازی ویدئویی در سبک شبیه سازی و استراتژی است که توسط شرکت Arcen Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی از جایی آغاز می شود که نیروهای بیگانه فضایی به سیاره شما حمله می کنند، شما عضو گروهی از زمینی ها هستید که به علت نابودی زمین و مصرف شدن تمام منابع آن به سیاره ای دوردست سفر کرده اید و اکنون خانه جدید شما مورد هجوم واقع شده است. در گیم پلی بازی “جنگ هوش مصنوعی 2” شما باید از تمامی قدرت خود استفاده کنید تا با نیروهای مهاجم مقابله کرده و آنها را شکست دهید. بازی دارای سلاح هایی متنوع و گیم پلی جذاب است که از گرافیک بسیار خوبی نیز برخوردار می باشد و ساعت ها با مراحل خود شما را سرگرم خواهد کرد. تمامی دشمنان شما از نوع ربات هایی با هوش مصنوعی بالا می باشند که همین موضوع سبب شکست ناپذیر بودن آنها شده است. از ویژگی های بازی نیز می توان به باس های قدرتمند، طراحی عالی، موسیقی متن گوشنواز، گیم پلی جذاب، مراحلی متنوع و .. اشاره کرد.

  نسخه کم حجم DarckRepack اضافه شد!Strategic Mind: The Pacific یک بازی ویدئویی در سبک استراتژی است که توسط شرکت Starni Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی شما را وارد نبردهایی نفس گیر در دوران جنگ جهانی دوم می کند و نبردهایی که میان آمریکا و امپراطوری ژاپن رخ داده را به تصویر می کشد. در گیم پلی بازی “ذهن استراتژیک: اقیانوس آرام” شما می توانید به ساخت پایگاه های مختلفی بپردازید و کشتی های جنگی و هواپیماهای خود را آماده نبرد کنید و سربازان خود را آموزش دهید تا به نحوی احسن به خدمتگزاری بپردازند. شما می‌توانید انتخاب کنید که در قالب
  یکی از نیروهای دریایی آمریکا و یا ژاپن به بازی بپردازید. نبردهای بازی بسیار واقعگرایانه شبیه سازی شده است و با دارا بودن سیستم پیشرفته جنگی خود ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد. شما به عنوان فرمانده کنترل کامل بر روی کشتی ها، زیر دریایی ها و هواپیماها را دارید و می توانید از آنها در نبردهای پیش روی خود استفاده کنید. از ویژگی های بازی می توان به گرافیکی خوب، سبکی جذاب، نبردهای سرگرم کننده، محیط های مختلف و … اشاره کرد.

  Gates of Hell یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و استراتژی است که توسط شرکت Barbed Wire Studios توسعه یافته و به وسیله Best Way Soft در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی شما را وارد نبردهایی جذاب و تاریخی می کند که در زمان جنگ جهانی دوم جریان دارد. در گیم پلی بازی “دروازه جهنم” شاهد نبرد ها، سربازان، تجهیزات نظامی و محیط های مختلفی خواهید بود که با بهترین کیفیت طراحی شده اند و ساعت ها شما را با چالش های مختلف سرگرم خواهند کرد. مکان های بازی از ماسه های آفریقای شمالی گرفته تا قله های برفی روسیه را شامل می شود که در نوع خود بسیار جالب می باشد. شما باید با استفاده از تمام توان خود و مهارت های متنوعی که بدست می آورید با دشمنان مختلفی رو به رو شده و آنها و پایگاههای آنان را نابود کنید. شما می توانید از استراتژی ها و تاکتیک های مختلفی در نبردهای بازی استفاده کنید و ارتش پیاده و خودرو ها و تانک های خود را هدایت کنید. از ویژگی های این بازی می توان به گرافیکی عالی، سیستم سفارشی سازی، بیش از 250 وسیله نقلیه، بیش از 100 سلاح و 200 نوع مدل انسانی، نبردهایی سرگرم کننده و … اشازه کرد.
  Gates of Hell aims to attract all fans of previous Men of War games. In addition, GoH has a much more comfortable learning curve, aiming to target newcomers to RTS games and also players from other RTS which seek a new experience. The time has come to experience the combat you’ve always desired, tantalisingly recreated, no detail ignored. Passionately reinvented to give the most heart-rending portrayal of warfare to date.

  آپدیت v20191106 اضافه شد!PBA Pro Bowling یک بازی ویدئویی در سبک شبیه سازی، ورزشی و استراتژی است که توسط شرکت FarSight Studios توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی شما را وارد مسابقاتی جذاب می کند که در آن شما باید به بازی بولینگ بپردازید و
  با دقت و سرعت عمل بالا توپ را بصورت دقیق پرتاب کنید تا امتیاز کسب کنید. شما باید به مسابقه با بهترین قهرمانان بولینگ بپردازید و امتیاز
  کسب کنید و قهرمان شوید. از ویژگی های بازی به گرافیکی 3D، رقابت هایی جذاب، محیط های متنوع و … اشاره کرد. بازی ده ها حالت مختلف را شامل می شود، شما می توانید از میان آنها به دلخواه یکی را برگزینید و ساعت ها سرگرم شوید.

صفحات:
پیوندها:© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت دانلودجوان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
اجرا توسط: گروه دکتر نعمتی