You Dont Have Time یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و فکری است که توسط شرکت White Puppet Studio توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در جولای 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی به صورت دید اول شخص می باشد و گیم پلی آن به صورتی است که شما را در اتاق های مختلفی قرار می دهد که مملو است از معماهای مختلف که باید برای عبور از هر اتاق آنها را حل کنید. در بازی “شما وقت ندارید” شما شاهد بیش از 25 اتاق خواهید بود که ساعت ها شما را درگیر خواهند کرد. انجام بازی تنها نیازمند اشاره و کلیک می باشد و باید به گونه ای در محیط های مختلف تعامل داشته باشید که معماها را یکی پس از دیگری و در زمانی مشخص پشت سر بگذارید.
  You Don’t Have Time is a first-person puzzle game taking place in a series of rooms filled with puzzles, will you have time to solve them one by one to discover the reason of your presence? The mouse click. That’s all what you need to interact with the modules and hope to open the door. 25 rooms with many procedural puzzles.

  Zombies In The Dark یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و به صورت Fixed-Screen است که توسط شرکت SYNERGY توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در آگوست 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی در یک دنیای آخرالزمانی جریان دارد و از جایی آغاز می شود که یک بیماری بسیار وحشتناک در سرتاسر دنیا شیوع پیدا می کند و تمامی افراد ضعیف را آلوده کرده و به زامبی هایی خونخوار تبدیل می کنند. در ادامه شما به عنوانی یک بازمانده وظیفه دارید با استفاده از سلاح های مخربی که در اختیار دارید با این موجودات مبارزه کرده و آنها را ازبین ببرید. شما کنترل فردی به نام “آلن راجرز” را برعهده دارید که توانایی های منحصر به فردی را داشته و باید با استفاده از او محیط های مختلف را جستجو نمایید. در این بازی شما باید یک عمارت سه طبقه و مناطق اطراف آن را از زامبی ها و جهش یافته ها به صورت همزمان پاکسازی کنید و عمارت را به تصرف خود در بیاورید. از ویژگی های بازی می توان به گرافیکی خوب، محیط های متنوع، سلاح های مختلف، مهمات متنوع با قابلیت های بخصوص، گیم پلی اعتیاد آور و … اشاره کرد.
  Zombie apocalypse has come to an end! Anti zombie virus serum has been created long ago and little needs to be done – to clear the world of zombies! But it’s easier said than done, the dead walkers will not perish themselves, and the virus inside their bodies is capable of breeding new mutants. Thus, the confederation formed of what’s left of the human race has issued a new order to let anyone take possession of any estate property flooded with walking creatures in case if they’re all eliminated by the claimant.

  Chernobylite یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی، تیراندازی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت The Farm 51 توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی در منطقه نیروگاه رازآلود چرنوبیل جریان دارد و بر اساس وقایع پس از اتفاق بزرگ نیروگاه اتمی آن روایت می شود. بازی دارای تم Survival می باشد و شما باید برای بقای خود در دنیایی آلوده تلاش کنید. در گیم پلی بازی “چرنوبیلیت” شما باید محیط های مختلف را جستجو کرده و به اکتشاف بپردازید. در بازی شما کنترل یک دانشمند را برعهده دارید که به دنبال همسر گمشده خود راهی این منطقه مرموز می شود. داستان بازی به صورت غیر خطی دنبال می شود و تمامی اتفاقات بازی بر اساس تصمیماتی که شما اتخاذ می کنید شکل می گیرند. برای ساخت بازی از موتور بازی سازی Unreal Engine 4 استفاده شده است و بازی از گرافیک بسیار بالایی برخوردار بوده و تمامی محیط ها، آیتم ها و شخصیت های دنیای بازی با بهترین کیفیت و بالاترین جزئیات طراحی شده اند. در طراحی محیط‌ ها و نقشه‌های بازی از اسکن‌های 3D مناطق ممنوعه‌ی چرنوبیل استفاده شده است و به شما حس واقعی یک ماجراجویی را القا خواهد کرد. شما باید با استفاده از سلاح هایی که در اختیار دارید با موجوداتی جهش یافته و خطرناک رو به رو شده و آنها را ازبین ببرید.
  Chernobylite is a science-fiction survival horror experience, mixing the free exploration of its disturbing world with challenging combat, unique crafting, and non-linear storytelling. Try to survive and reveal the twisted secrets of Chernobyl in the 3D-scanned recreation of the real Exclusion Zone.

  آپدیت v1.0.4 اضافه شد!Skybolt Zack یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت DEVS MUST DIE توسعه یافته و به وسیله Green Man Gaming در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در بازی شما کنترل شخصیتی به نام Zack  را برعهده دارید که دارای توانایی های منحصر به فردی می باشد. در گیم پلی بازی “زک جنگجو” شما باید با استفاده از سلاح هایی که به بدن شما متصل هستند با دشمنان خود مبارزه کنید و آنها را ازبین ببرید. شما باید هر چیزی که بر سر راه شما قرار می گیرد را نابود
  سازید و بیش از 48 سطح مختلف در بازی را به همراه ماموریت های فرعی سرگرم کننده دیگر پشت سر بگذارید. مراحل بازی در 15 منطقه مختلف جریان دارد که هر منطقه دارای دشمنانی مخصوص به خود و چالش هایی درگیر کننده می باشند. دشمنان شما ربات هایی قدرتمند و هوشمند هستند که از زمین و هوا به شما حمله می کنند. با پیشرفت در بازی می توانید از کمبوهای جدیدتر و قویتری استفاده کرده و با سرعت بیشتری بازی را انجام دهید.

  آپدیت v8.7 باضافه شد!Dungeon Defenders یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، نقش آفرینی و استراتژی که به صورت مستقل توسط Trendy Entertainment طراحی و برای رایانه های شخصی منتشر شده است. در این بازی که در سبک اکشن و دفاع از قلعه قرار می گیرد در طی مراحل مختلف با چالش های متفاوتی رو به رو خواهید شد و هر مرحله سعی شده است که سختی گیم پلی افزایش پیدا کند. شما در این بازی می توانید از 4 نیرو به صورت همزمان و بسته به نیاز خود استفاده کنید. تنوع خوب نیروها باعث شده است که بازیکن به راحتی بتواند استراتژی های متفاوتی را پیاده سازی کند.

  آپدیت v1.14 اضافه شد!Dead or Alive 6 یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و مبارزه ای است که توسط شرکت Team Ninja توسعه یافته و به وسیله Tecmo Games در مارس 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این نسخه از بازی در واقع نوزدهمین قسمت در مجموعه بازی‌های Dead or Alive و دنباله نسخه قبلی به‌شمار می‌رود. بازی دارای گرافیکی خارق العاده می باشد و طراحی شخصیت ها و محیط های بازی نسبت به نسخه های قبلی بسیار بهبود یافته و فوق العاده شده است. گیم پلی بازی و روند
  اصلی داستان آن بر روی دو سناریو متفاوت تمرکز دارد، یکی نبرد بین Ninja و DOATEC و
  دیگری حوادثی است که در طی ششمین تورنمت بازی اتفاق می افتد. همچنین داستان مخصوص به هر شخصیت نیز در دسترس می باشد. مبارزات بازی بسیار عالی شبیه سازی شده اند و در طراحی آن سعی شده است تا حد امکان واقعگرایانه جلوه دهند. در بازی “مرده یا زنده 6” تاکتیک
  ها و کمبوهای مختلفی وجود دارد که بازیکن می تواند آنها را
  کشف کرده و از آنها برای پیروزی در مبارزات استفاده کند.

  Radish یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و شبیه سازی است که توسط شرکت WTF Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی از جایی شروع می شود که موجوداتی غول پیکر شبیه به تربچه از دل زمین بیرون می آیند و به شما حمله می کنند. در گیم پلی بازی “یورش تربچه ها” شما باید با استفاده از سلاح های خود در مقابل این تربچه های شیطانی بایستید و به آنها تیراندازی کنید. شما باید سعی کنید از امواج بیشماری از دشمنان که به شما حمله می کنند از خود دفاع کنید و زنده بمانید. از ویژگی های این بازی می توان به 3 سطح مختلف، سلاح های متنوع، دشمنانی قدرتمند، طراحی عالی، گیم پلی سرعتی و اعتیاد آور و … اشاره کرد که ساعت ها شما را سرگرم خواهند کرد.
  Radish is an intense, fast-paced and pretty hardcore shooter game. It is fun, easy to learn and addicting. Defeat the evil radishes, survive countless waves of enemies and break your high score. Will you be able to make it to the end?
  So whats going on?
  – 3 different levels
  – A big selection of different weapons
  – Basically infinte exploding enemies
  – Enemies grow over time
  – Fun game design
  – A fast, intuitive and very addicting gameplay
  – Defeat the stupid vegetables
  – Beat your high score
  – Survive the radish invasion

  Headsnatchers یک بازی ویدئویی در سبک اکشن است که توسط شرکت IguanaBee توسعه یافته و به وسیله Iceberg Interactive در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی به صورت ترکیبی از چندین مینی گیم می باشد که شما را درگیر ماموریت هایی جذاب می کند. در گیم پلی بازی “ربودن سر” شما باید از تمام توانایی های خود استفاده کنید و هر طور که شده پیروز میدان شوید. هدف اصلی بازی ربودن سر های حریفان می باشد به گونه ای که باید سر آنها را بدزدید و به نقطه مشخص شده در نقشه بازی برسانید. بازی دارای نقشه ها و محیط های مختلفی می باشد که هرکدام چالشی مخصوص را در خود دارند. همچنین هر مرحله از بازی دارای درجه سختی و سطوح متفاوتی می باشد که با پیشرفت در بازی افزایش میابد. از ویژگی های بازی می توان به شخصیت های مختلف، موسیقی متن خوب، چالش های متنوع و سرگرم کنده، گیم پلی اعتیاد آور، محیط های متنوع و … اشاره کرد.
  Hold onto your head with Headsnatchers, a stupidly hectic up-to-4-player local and online multiplayer party-game where you snatch your friends’ heads to come out victorious. Because, let’s face it, you’ll do anything to win.

  The TakeOver یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، مبارزه ای و به صورت 2D است که توسط شرکت Pelikan13 توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. شاید بازی های محبوب و دوست داشتنی کنسول خاطره انگیز سگا را به یاد داشته باشید که به عنوان شورش در شهر و شورش در کشتی شناخته می شدند. این عنوان به نوعی نسخه با کیفیت و بهبود یافته این بازی ها می باشد که در همان حال و هوا و با همان گیم پلی طراحی شده است. در بازی “شورش در شهر” شما می توانید از کمبوهای جدیدی که برای هر شخصیت تعریف شده است استفاده کنید و با دشمنان مختلفی مبارزه کرده و راه خود را به سمت جلو باز کنید و در نهایت با باس های قردتمند هر مرحله به نبرد بپردازید. از ویژگی های این نسخه می توان به پس زمینه طراحی شده به صورت 3D و تصاویر و جزیات با کیفیت بالا، گرافیکی HD و … اشاره کرد که ساعت ها شما را سرگرم خواهد کرد.
  The Takeover is a side-scrolling beat’em up inspired by 90’s classics such as Streets of Rage and Final Fight. Battle solo or alongside a friend in local co-op in any of the three featured game modes, Arcade, Survival and Challenge. Fight your way across 7 stages and over 20 unique locations using any of the four playable characters or swap between them in real time in the unlockable Relay Mode.

  The Story of Henry Bishop یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت Blazes Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی دارای تم ترسناک و به صورت بقا می باشد و شما را درگیر داستان هایی دلهره آور می کند که در آن باید برای زنده ماندن مبارزه کنید. داستان بازی در مورد یک بنگاه دار معاملات مسکن به نام Henry Bishop می باشد و در اواخر دهه 70 میلادی نیز جریان دارد. داستان بازی از جایی شروع می شود که شما قصد فروش یک خانه عجیب را به فردی به نام “جانسون” دارید، خانه ای که 5 نفر از اعضای یک خانواده در آن مفقود شده اند و هیچ کس از سرنوشت آنها اطلاعی ندارد. در گیم پلی بازی شما باید به خانه مربوطه رفته و به اکتشاف بپردازید و راز های آن را برملا کنید. در گیم پلی بازی “داستان هنری بیشاپ” شما به چندین سلاح و توانایی مختلف دسترسی خواهید داشت و باید دشمنان خود را که ارواح و موجوداتی شیطانی می باشند هدف قرار دهید. صداگذاری بازی بسیار فوق العاده کار شده است و حس واقعی ترس را به شما القا می کند و محیط های بازی نیز بسیار متنوع بوده و از گرافیک خوبی برخوردار می باشند.
  My name is Henry Bishop, I will tell you my horrible story… This story happened to me in the late 70s and even the most terrible nightmare will seem only echoes of horror in comparison with those mysterious events which I participated in. I worked as a real estate agent, and we had an old mansion in Maine which no one could sell. It was as a dead weight on our company. As a stale product on a store shelf which was losing its value every day. After all, houses also have a shelf life. And then, one May morning the silence of our office on the Fifth Avenue was broken by a telephone call. That call changed my whole life. It was a Mr Johnson, a very strange client who was willing to seize this old junk called house. And even the fact that a family of five people disappeared in this house did not frighten him, but on the contrary it was the reason for such a strange purchase. After a brief conversation my boss decided to send me to Stonebridge, to this provincial hole in Maine. My task was to inspect the house and make sure that it still didn’t fall apart, and then to contact the clients for a deal.

صفحات:
پیوندها:© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت دانلودجوان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
اجرا توسط: گروه دکتر نعمتی