دانلود Winter Resort Simulator – بازی مدیریت پیست اسکی

  Winter Resort Simulator یک بازی ویدئویی در سبک شبیه سازی است که توسط شرکت HR Innoways توسعه یافته و به وسیله Aerosoft GmbH در دسامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در بازی شما مدیریت کامل یک مجموعه ورزشی زمستانه را برعهده خواهید داشت و باید یک پارک زمستانی بزرگ را برای خود طراحی کنید. بازی به صورت واقعگرایانه طراحی شده است و شما باید با استفاده از کابل های Doppelmayr و وسایل نقلیه Snowcats پیست اسکی خود را ساخته و مشتریان خود را راضی نگه دارید. با پیشرفت در بازی می توانید از مهمانان خود منابع مالی بدست آورید و پارک خود را توسعه دهید. در گیم پلی بازی “مدیریت پیست اسکی” بیش از 6 کیلومتر مربع منظره مختلف در دسترس شما قرار دارد و شما باید این منطقه را زیر پا گذاشته و از سفر در درون پیست اسکی خود نهایت لذت را ببرید. از ویژگی های بازی می توان به محیط های مختلف، گرافیکی خوب، شبیه سازی واقعگرایانه، گیم پلی جذاب و … اشاره کرد.

  ELON on MARS یک بازی ویدئویی در سبک شبیه سازی و مسابقه ای است که توسط شرکت SRS Games توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در سپتامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی در آینده ای دور جریان دارد زمانی که دیگر سفر به مریخ و ماه رویا نیست و انسان ها در تمام کهکشان راه شیری در حال رفت و آمد با خودروهای الکتریکی و فضایی ایلان ماسک هستند. در گیم پلی بازی “ایلان روی مریخ” شما باید با استفاده از خودروی خود در مسابقات مختلفی در سطح مریخ شرکت کنید و مراحل بازی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید. در کنار مسابقات شما می توانید با استفاده از سلاح هایی که دارید به دیگر حریفان شلیک کنید و آنها را از دور مسابقه خارج نمایید. از ویژگی های بازی می توان به محیط های متنوع، مسابقاتی هیجانی، گرافیکی خوب، سبکی منحصر به فرد و … اشاره کرد.
  ELON on MARS – is the next Big Step game for our generation. Not only have we reached the Mars, but we also got a bit of “stuff cleaning” to do.. is all about Mars General Cleaning! Get rid of excessive amount of space objects flying around this cool planet by shooting them down. Different space objects cause you different level of injury so.. be aware.

  You Dont Have Time یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی و فکری است که توسط شرکت White Puppet Studio توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در جولای 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی به صورت دید اول شخص می باشد و گیم پلی آن به صورتی است که شما را در اتاق های مختلفی قرار می دهد که مملو است از معماهای مختلف که باید برای عبور از هر اتاق آنها را حل کنید. در بازی “شما وقت ندارید” شما شاهد بیش از 25 اتاق خواهید بود که ساعت ها شما را درگیر خواهند کرد. انجام بازی تنها نیازمند اشاره و کلیک می باشد و باید به گونه ای در محیط های مختلف تعامل داشته باشید که معماها را یکی پس از دیگری و در زمانی مشخص پشت سر بگذارید.
  You Don’t Have Time is a first-person puzzle game taking place in a series of rooms filled with puzzles, will you have time to solve them one by one to discover the reason of your presence? The mouse click. That’s all what you need to interact with the modules and hope to open the door. 25 rooms with many procedural puzzles.

  Zombies In The Dark یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، تیراندازی و به صورت Fixed-Screen است که توسط شرکت SYNERGY توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در آگوست 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی در یک دنیای آخرالزمانی جریان دارد و از جایی آغاز می شود که یک بیماری بسیار وحشتناک در سرتاسر دنیا شیوع پیدا می کند و تمامی افراد ضعیف را آلوده کرده و به زامبی هایی خونخوار تبدیل می کنند. در ادامه شما به عنوانی یک بازمانده وظیفه دارید با استفاده از سلاح های مخربی که در اختیار دارید با این موجودات مبارزه کرده و آنها را ازبین ببرید. شما کنترل فردی به نام “آلن راجرز” را برعهده دارید که توانایی های منحصر به فردی را داشته و باید با استفاده از او محیط های مختلف را جستجو نمایید. در این بازی شما باید یک عمارت سه طبقه و مناطق اطراف آن را از زامبی ها و جهش یافته ها به صورت همزمان پاکسازی کنید و عمارت را به تصرف خود در بیاورید. از ویژگی های بازی می توان به گرافیکی خوب، محیط های متنوع، سلاح های مختلف، مهمات متنوع با قابلیت های بخصوص، گیم پلی اعتیاد آور و … اشاره کرد.
  Zombie apocalypse has come to an end! Anti zombie virus serum has been created long ago and little needs to be done – to clear the world of zombies! But it’s easier said than done, the dead walkers will not perish themselves, and the virus inside their bodies is capable of breeding new mutants. Thus, the confederation formed of what’s left of the human race has issued a new order to let anyone take possession of any estate property flooded with walking creatures in case if they’re all eliminated by the claimant.

  Chernobylite یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، ماجراجویی، تیراندازی و به صورت دید اول شخص است که توسط شرکت The Farm 51 توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. داستان بازی در منطقه نیروگاه رازآلود چرنوبیل جریان دارد و بر اساس وقایع پس از اتفاق بزرگ نیروگاه اتمی آن روایت می شود. بازی دارای تم Survival می باشد و شما باید برای بقای خود در دنیایی آلوده تلاش کنید. در گیم پلی بازی “چرنوبیلیت” شما باید محیط های مختلف را جستجو کرده و به اکتشاف بپردازید. در بازی شما کنترل یک دانشمند را برعهده دارید که به دنبال همسر گمشده خود راهی این منطقه مرموز می شود. داستان بازی به صورت غیر خطی دنبال می شود و تمامی اتفاقات بازی بر اساس تصمیماتی که شما اتخاذ می کنید شکل می گیرند. برای ساخت بازی از موتور بازی سازی Unreal Engine 4 استفاده شده است و بازی از گرافیک بسیار بالایی برخوردار بوده و تمامی محیط ها، آیتم ها و شخصیت های دنیای بازی با بهترین کیفیت و بالاترین جزئیات طراحی شده اند. در طراحی محیط‌ ها و نقشه‌های بازی از اسکن‌های 3D مناطق ممنوعه‌ی چرنوبیل استفاده شده است و به شما حس واقعی یک ماجراجویی را القا خواهد کرد. شما باید با استفاده از سلاح هایی که در اختیار دارید با موجوداتی جهش یافته و خطرناک رو به رو شده و آنها را ازبین ببرید.
  Chernobylite is a science-fiction survival horror experience, mixing the free exploration of its disturbing world with challenging combat, unique crafting, and non-linear storytelling. Try to survive and reveal the twisted secrets of Chernobyl in the 3D-scanned recreation of the real Exclusion Zone.

  آپدیت v1.0.4 اضافه شد!Skybolt Zack یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و ماجراجویی است که توسط شرکت DEVS MUST DIE توسعه یافته و به وسیله Green Man Gaming در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. در بازی شما کنترل شخصیتی به نام Zack  را برعهده دارید که دارای توانایی های منحصر به فردی می باشد. در گیم پلی بازی “زک جنگجو” شما باید با استفاده از سلاح هایی که به بدن شما متصل هستند با دشمنان خود مبارزه کنید و آنها را ازبین ببرید. شما باید هر چیزی که بر سر راه شما قرار می گیرد را نابود
  سازید و بیش از 48 سطح مختلف در بازی را به همراه ماموریت های فرعی سرگرم کننده دیگر پشت سر بگذارید. مراحل بازی در 15 منطقه مختلف جریان دارد که هر منطقه دارای دشمنانی مخصوص به خود و چالش هایی درگیر کننده می باشند. دشمنان شما ربات هایی قدرتمند و هوشمند هستند که از زمین و هوا به شما حمله می کنند. با پیشرفت در بازی می توانید از کمبوهای جدیدتر و قویتری استفاده کرده و با سرعت بیشتری بازی را انجام دهید.

  آپدیت v8.7 باضافه شد!Dungeon Defenders یک بازی ویدئویی در سبک اکشن، نقش آفرینی و استراتژی که به صورت مستقل توسط Trendy Entertainment طراحی و برای رایانه های شخصی منتشر شده است. در این بازی که در سبک اکشن و دفاع از قلعه قرار می گیرد در طی مراحل مختلف با چالش های متفاوتی رو به رو خواهید شد و هر مرحله سعی شده است که سختی گیم پلی افزایش پیدا کند. شما در این بازی می توانید از 4 نیرو به صورت همزمان و بسته به نیاز خود استفاده کنید. تنوع خوب نیروها باعث شده است که بازیکن به راحتی بتواند استراتژی های متفاوتی را پیاده سازی کند.

  آپدیت v1.14 اضافه شد!Dead or Alive 6 یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و مبارزه ای است که توسط شرکت Team Ninja توسعه یافته و به وسیله Tecmo Games در مارس 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. این نسخه از بازی در واقع نوزدهمین قسمت در مجموعه بازی‌های Dead or Alive و دنباله نسخه قبلی به‌شمار می‌رود. بازی دارای گرافیکی خارق العاده می باشد و طراحی شخصیت ها و محیط های بازی نسبت به نسخه های قبلی بسیار بهبود یافته و فوق العاده شده است. گیم پلی بازی و روند
  اصلی داستان آن بر روی دو سناریو متفاوت تمرکز دارد، یکی نبرد بین Ninja و DOATEC و
  دیگری حوادثی است که در طی ششمین تورنمت بازی اتفاق می افتد. همچنین داستان مخصوص به هر شخصیت نیز در دسترس می باشد. مبارزات بازی بسیار عالی شبیه سازی شده اند و در طراحی آن سعی شده است تا حد امکان واقعگرایانه جلوه دهند. در بازی “مرده یا زنده 6” تاکتیک
  ها و کمبوهای مختلفی وجود دارد که بازیکن می تواند آنها را
  کشف کرده و از آنها برای پیروزی در مبارزات استفاده کند.

  نسخه جدید PROPER جایگزین شد!Premium Bowling یک بازی ویدئویی در سبک شبیه سازی و ورزشی است که توسط شرکت Sadetta توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در اکتبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی شما را وارد مسابقاتی جذاب می کند که در آن باید به بازی بولینگ بپردازید. بولینگ ورزشی است که بازیکنان در آن برای به دست آوردن امتیاز باید توپ بولینگ را روی سطح صافی بغلتانند تا اشیایی به نام میله را بزنند. در گیم پلی بازی “مسابقه بولینگ ویژه” شما باید وارد رقابت های مختلفی شده و با پیروزی در هر مسابقه راه خود را به سمت صدر جدول هموار کنید. از ویژگی های این بازی می توان به محیط های مختلف، موسیقی متن گوشنواز، شبیه سازی واقعگرایانه، ویژگی فیزیکی جذاب و … اشاره کرد. سیستم امتیازدهی بازی بسیار پیشرفته بوده و افراد برتر را به صورت هفتگی و روزانه اعلام می کند. همچنین شما می توانید در لیگ های هفتگی و ماهانه E-Sports شرکت کرده و مسابقات جذابی را تجربه نمایید.

  Kings League II یک بازی ویدئویی در سبک نقش آفرینی، استراتژی و شبیه سازی است که توسط شرکت Kurechii توسعه یافته و به وسیله همین شرکت در نوامبر 2019 برای سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شده است. بازی شما را وارد یک سرزمین عجیب می کند که در آن باید به آموزش نیروها و سربازان مختلف بپردازید و با استفاده از توانایی های آنها به مبارزه در مسابقات مختلف بپردازید و پیروز شوید. شما می توانید مبارزانی منحصر به فرد با بیش از 30 کلاس مختلف را انتخاب کنید و از توانایی های آنها در مسابقات استفاده کنید. در گیم پلی بازی “لیگ پادشاهان 2” به منابع محدودی دسترسی خواهید داشت و باید آنها را مدیریت نموده و در مواقع لزوم استفاده نمایید. باید دقت داشته باشید هر مبارز شخصیت خاصی دارد و می توانید آن را بر اساس شخصیت
  خودتان انتخاب کنید و آموزش دهید و با پیشرفت در بازی به صورت طبقه بندی به سطح
  بالاتری برسید. از ویژگی های این بازی می توان به محیط های متنوع، طراحی عالی، گرافیکی بسیار خوب، شخصیت های مختلف و گیم پلی سرگرم کننده اشاره کرد.
  King’s League II is the sequel to the award-winning strategy simulation RPG. Recruit and manage fighters of different classes before entering tactical battles of glory. Lead your team to victory and climb the most prestigious League in Kurestal!

صفحات:
پیوندها:© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت دانلودجوان محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
اجرا توسط: گروه دکتر نعمتی